2021 Yılında Tek Taş Pırlanta Kolyeler Tekrar Moda Olacak

2021 Yılında Tek Taş PırlantaDeğerli taşlar arasında yer alan pırlantalar her zaman özel tasarım ile emek verilerek model oluşturulduğunda daha çok göz dikkat çeken taşlardır. Özgün modeller ise daha şık ve gösterişli takılarınızın olmasını sağlar. Mercan Ziya Göral olarak 40 yılı aşkın süredir aynı yerde ve aynı kaliteyi koruyarak çalışmaya devam ediyoruz. Standart tektaş kolyeler veya özel tasarım ürünler alarak kendini mutlu edemeyeceğini bilenlerin uğrak adresi olmayı sürdürüyoruz. Bu sebeple, aldığınız pırlantanın oldukça değerli, emek verilmiş ve özel bir işçilikten geçirilmiş olduğunu hemen fark ediyorsunuz. Şeffaf hizmet modeliyle ve pırlantaların en iyisi seçerek ürettiğimiz modelleri görmek için hemen web sitemizi ziyaret edin! Kolyeler Tekrar Moda Olacak

Haberler 26.09.2020, 21:58
2021 Yılında Tek Taş Pırlanta Kolyeler Tekrar Moda Olacak

Değerli taşlar arasında yer alan pırlantalar her zaman özel tasarım ile emek verilerek model oluşturulduğunda daha çok göz dikkat çeken taşlardır. Özgün modeller ise daha şık ve gösterişli takılarınızın olmasını sağlar. Mercan Ziya Göral olarak 40 yılı aşkın süredir aynı yerde ve aynı kaliteyi koruyarak çalışmaya devam ediyoruz. Standart tektaş kolyeler veya özel tasarım ürünler alarak kendini mutlu edemeyeceğini bilenlerin uğrak adresi olmayı sürdürüyoruz. Bu sebeple, aldığınız pırlantanın oldukça değerli, emek verilmiş ve özel bir işçilikten geçirilmiş olduğunu hemen fark ediyorsunuz. Şeffaf hizmet modeliyle ve pırlantaların en iyisi seçerek ürettiğimiz modelleri görmek için hemen web sitemizi ziyaret edin!

mercanziyagoral.com/urunler/

Mercan Ziya Göral Nasıl Tasarımlar Üretiyor?

Standart ve fabrika temelinde yapılan modellerden oldukça farklı şekilde özel tasarım modeller oluşturuyoruz. Tektaş altın kolye almak istediğinizde var olan özel tasarımlar arasından seçebileceğiniz gibi hayalinizde olanı da isteyebilirsiniz. Uzmanlıkları sayesinde aklınızdakileri 18 ayar altın üzerinde gösterişli takılara çeviriyorlar. Toptan alınan pırlantaları aracı kullanmadan kendileri işleyerek pırlanta ile süslenebilen tüm ürünleri yapıyorlar.

Özel Tasarım Pırlanta Yaptırmak Pahalı Mıdır?

Özel tasarım ürünler her zaman daha pahalı olmaları ile bilinirler. Mercan Ziya Göral ise, bu algıyı değiştirmek için çalışıyor. Pırlanta tektaş kolye modelleri arasından seçim yapan birisi özel tasarım karşısında daha uygun rakamlar ödeyeceğini anlayabiliyor. Firma olarak toptan alınan pırlantaları ilk dokunan ve işleyen konumunda bulunuyorlar. Aracı kullanılmaması fiyatların artmasında engel olarak kullanılıyor. Ancak bunun yanısıra özel tasarım bir ürün ile seri tasarım bir ürünün fiyat farkı o kadar büyük değil.

Mercan Ziya Göral’ın Farklı Olan Yönleri Nelerdir?

İstediğiniz pırlanta için karar vermeden önce dikkate almanız gereken bir kaç nokta:

  • Özgün tasarım ve modeller,
  • Şeffaf bir hizmet anlayışı olan bir butik kuyumcu ile çalışmal,
  • Pırlanta Takı Modelini birlikte oluşturabildiğiniz bir şirket,
  • Uzun yıllardır bu sektörde çalışan uzman bir ekip,
  • Özel tasarım olsun ya da olmasın kullanılan taşların kaliteli bir şekilde seçilmiş olması,
  • Söz verilen zamanda özel tasarım ürünün tasarımını gerçekleştirmeleri.

Mercan Ziya Göral da bu noktalar ışığında kaliteli bir hizmet sunabilmek için var gücüyle çalışıyor. Bu sebeple de farklı bir mücevher mağazasından standart bir ürün almakla kıyaslanmayacak kadar iyi bir müşteri memnuniyeti ortaya çıkıyor.

Mercan Ziya Göral’ dan Nasıl Pırlanta Takı Satın Alabilirsiniz?

Ürünlerin bir kısmı hazır olarak bulunuyor. Bunlar içinden istediğinizi seçerek hemen alabiliyorsunuz. Daha farklı bir model istemeniz halinde ise Mercan Ziya Göral’ın satış danışmanları talepleriniz dahilinde hemen yardımcı oluyor. Uzman ve işçilik konusunda deneyimli olmaları seçimlerinizin hemen anlaşılmasına ve yerine getirilmesine yardımcı oluyor.

Mercan Ziya Göral’ ın 40 yıldır hizmet verdiği Şişli’deki mağazasını mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Ayrıca özel tasarım pırlanta modelleri için aşağıdaki linkle tıklayabilirsiniz:

https://www.mercanziyagoral.com/urunler/

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@