2020 Özel Bankaların Emekli Maaş Promosyon Oranları Belli Oldu

Türkiye’de yaklaşık 13 milyon emekli vatandaşın merakla beklediği promosyon kampanyaları tek tek açıklanmaya başladı. Geçtiğimiz gün Ziraat Bankası ile Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) arasında emekli maaş müşterilerine 2020 – 2023 yılları arasında ödenecek promosyon anlaşması imzalanmıştı. Düzenlenen bu protokolün ardından çok sayıda özel banka da kamuoyuna emekli maaş müşterilerine yönelik verecekleri promosyon tutarlarını açıkladı. Özel bankalar emekli müşterilerine ne kadar promosyon ödemesi yapacak? Hangi banka emekliye daha fazla promosyon veriyor? Emeklilerin istedikleri bankayı seçebilecekleri promosyon kampanyaları hakkında bilinmesi gereken en güncel bilgileri haberimizden takip edebilirsiniz.

Haberler 05.03.2020, 21:58
2020 Özel Bankaların Emekli Maaş Promosyon Oranları Belli Oldu

Kamu ve özel bankaları ile Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) arasında yapılan promosyon ödemeleri anlaşmasında yeni gelişmeler yaşanıyor. Son olarak Ziraat Bankası ile SGK arasında imzalanan protokolün ardından Türkiye’de yaklaşık 13 milyon emekliyi yakından ilgilendiren promosyon kampanyaları da kesinleşmeye başladı. Kamu bankalarının ardından özel bankalar da emekli maaş müşterilerine yönelik sunduğu promosyon kampanyalarını teker teker açıklamaya başladı. İşte müşterilerine en fazla promosyon ödemesi yapan bankalar ve kampanya detayları…

Yapı Kredi Bankası Emekli Promosyon Ödemesi Ne Kadar?

Emekli maaşlarını almak için 31 Mart 2020 tarihine kadar ülkemizde özel bankacılık alanında hizmet veren Yapı Kredi bankasını tercih eden emekli müşterilere özel hazırlanan 2020 – 2023 yılları yeni kampanyası ile bu yıllar içinde maaşlarını Yapı Kredi’den almayı taahhüt eden emekli vatandaşlar bin TL’ye varan nakit promosyon kazanabiliyor.

Emeklilik paketi ile Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi ve ATM’ler üzerinden yapılan havalelerde de ücret muafiyeti avantajı sunuluyor. Ek olarak Yapı Kredi bankası üzerinden ücretsiz düzenli ödeme talimatı veren emekli maaş müşterileri TL birikimlerine özel 6 ay hoş geldin faizi alırken, bireysel ihtiyaç kredilerini kendilerine özel indirimli olarak kullanabiliyorlar. Öte yandan Yapı Kredi emekli maaş müşterilerine 1 yıl boyunca acil sağlık hizmetleri üyeliğini ücretsiz olarak sunuyor.

Garanti BBVA Emekli Promosyon Ödemesi Ne Kadar?

Garanti BBVA ile Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) arasında imzalanan yeni protokolle birlikte 2020 – 2023 yılları arasında emekli maaşını 3 yıl boyunca Garanti BBVA’dan alma taahhüdü veren emekli vatandaşlar, ek ürün koşulu olmadan bin 200 TL’ye varan nakit promosyon ödemesi alabilecek. Maaşlarını Garanti BBVA’dan alan emekli maaş müşterileri yüzde 0.99 faiz oranlı özel ihtiyaç kredisi kampanyasından da yararlanabiliyor.

Garanti BBVA’dan yapılan açıklamada emekli maaşı bin 500 TL’ye kadar olanlara 800 TL, 2 bin 500 TL’ye kadar olanlara bin TL ve 2 bin 500 TL üstünde maaş alanlara ise bin 200 TL nakit promosyon ödemesi yapacak.

TEB Emekli Promosyon Ödemesi Ne Kadar?

Türkiye Ekonomi Bankası’nın SGK ile yaptığı protokol anlaşmasına göre maaşı bin TL’ye kadar olan emekliler 850 TL, bin ile 2 bin TL arasında olanlar ise 925 TL promosyon avantajından yararlanabilecek. Emekli maaşı 2 bin TL üzerinde olan emekli vatandaşlar ise bin TL promosyon alabilecek. TEB banka şubelerine başvuruda bulunmak yeterli olacak.

ING Bank Emekli Promosyon Ödemesi Ne Kadar?

ING Türkiye emekli maaş müşterilerine özel kampanyalarla toplamda 2 bin 250 TL’ye varan promosyon fırsatları sunuyor. Emekli müşteriler Turuncu Ekstra ile 750 TL harcama yaptıkları her ay için 50 TL nakit promosyon alabilecek. Bu kapsamda 3 yıl için ek bin 800 TL promosyon, toplamda ise 2 bin 250 TL’ye varan nakit promosyon fırsatı sunulacak.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@