18 peruklu 'Ponzi' Arzu tutuklandı

ANKARA (ANKA) - Dünyanın en büyük uluslararası gayrimenkul ve perakende fuarı MAPIC, bu yıl da sektörün önemli isimlerini bir araya getirecek. Fransa’nın Cannes şehrinde 19-21 Kasım 2014 ta

Haberler 05.11.2014, 08:55 16.02.2017, 15:21
18 peruklu 'Ponzi' Arzu tutuklandı

ANKARA (ANKA) - Dünyanın en büyük uluslararası gayrimenkul ve perakende fuarı MAPIC, bu yıl da sektörün önemli isimlerini bir araya getirecek. Fransa’nın Cannes şehrinde 19-21 Kasım 2014 tarihleri arasında düzenlenecek fuara katılacak Türk firmaları, özel tasarımlı “Turkish Brands” standı ile tek çatı altında görücüye çıkacak.

Gayrimenkul yatırımları konusunda Türkiye’nin son yıllarda dünyanın en önemli aktörleri arasında yer aldığını, Ankara’nın da bu arenada en büyük ivme gösteren kent olduğunu belirten Başkentli sektör temsilcileri, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in de katılacağı MAPIC’in büyük önem taşıdığını kaydettiler.

Ankara’da modern kentleşmeyi başlatan firmalardan BESA Grup’un Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci de, MAPIC’in gayrimenkul ve perakende sektörünün en büyük buluşması olduğuna dikkati çekti. Türkiye’de sektörlerin gelişimi açısından bu tür fuarların her yönüyle iyi irdelenmesi gerektiğini vurgulayan Bezci, “Uluslararası alanda başarı kazanmak isteyen firmaların mutlaka bu fuarları yakından takip etmesi, gidip yerinde incelemesi gerekiyor. Bu yıl 20’ncisi düzenlenen MAPIC fuarı bu anlamda sektör temsilcilerinin istediklerini alabileceği, dünyada neler oluyor, gayrimenkul ve perakende sektörü neler yapılıyor, önemli ülkeler ne durumda … vb. konuların incelenebileceği bir organizasyon” dedi.

-“İNŞAAT SEKTÖRÜNDE YURT DIŞINI İNCELEMEK ÖNEMLİ”-

BESA ailesi olarak bu yıl da katılacakları fuarda dünyadaki gayrimenkul firmalarının çalışmalarını dikkatle inceleyeceklerini ifade eden Bezci, “Uluslararası gayrimenkul fuarlarını kaçırmamaya gayret eden bir firmayız. Grubumuzu hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerlemek, dünyadaki çalışmaları yakından takip ederek, ülkemize uygun olanları uyarlamak istiyoruz. Dünya neler yapıyor, inşaat sektörü uluslararası firmalarda nasıl ilerliyor, şehirleşme adına neler yapılıyor birebir gözlemleyeceğiz. İnşaat sektöründe gözlem, özellikle yurt dışını incelemenin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Tüm firmalarının da doğru ve modern şehirleşmenin kilidini açmak için bu fuarları yakından takip etmeleri gerekiyor” ifadelerini kullandı. (ANKA)

(MLT/ORH)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@