'15 Temmuz' konulu fotoğraf yarışması

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'ndan '15 Temmuz' konulu fotoğraf yarışması

Haberler 27.06.2017, 13:05
'15 Temmuz' konulu fotoğraf yarışması

AİLE ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, "15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında yaşananların unutulmaması ve tarihe not düşülmesi" için, "15 Temmuz" konulu fotoğraf yarışması düzenleniyor. Yarışmada, birinciye 10 bin, ikinciye 7 bin 500, üçüncüye 5 bin, üç kişinin alacağı mansiyon ödülüne ise 2'şer bin TL para ödülü verilecek. Yarışmaya başvurular, 3 Temmuz Pazartesi saat 23.00'a kadar yapılabilecek.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından "15 Temmuz" konulu fotoğraf yarışmasına ilişkin yapılan açıklama şu şekilde: "Bakanlığımız tarafından düzenlenen fotoğraf yarışmasına katılmak isteyen vatandaşlarımız 3 Temmuz'a kadar başvurularını yapabilecek. Yarışmayla darbe girişimine karşı verilen mücadele ve girişimin arkasında bıraktığı izler, fotoğraflarla gözler önüne serilecek. Şehit Yakınları ve Gaziler Dairesi Başkanlığınca düzenlenecek yarışma, sayısal kategoride ve renkli veya siyah-beyaz fotoğraf olmak üzere tek bölüm olacak. Renkli veya siyah beyaz fotoğraflar bir arada değerlendirilecek.

KATILIM KOŞULLARI 

Katılımın ücretsiz olduğu yarışma, seçici kurul üyeleri ve birinci dereceden yakınları ile Şehit Yakınları ve Gaziler Dairesi Başkanlığı ve buraya bağlı müdürlüklerin yöneticileri ve birinci derece yakınları hariç Türkiye'de yerleşik, tüm amatör ve profesyonel fotoğrafçıların katılımına açık olacak. Başvuruda bulunacakların, son katılım tarihi itibarıyla 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekiyor. Her fotoğrafçı yarışmaya, en fazla üç adet sayısal renkli veya siyah-beyaz fotoğrafla katılabilecek. 

Katılımın e-posta ile gerçekleştirileceği yarışmada, fotoğraflar "15temmuzfotografyarismasi@aile.gov.tr " adresine gönderilecek. 

ÖDÜLLER 

Yarışmada, birinciye 10 bin, ikinciye 7 bin 500, üçüncüye 5 bin, üç kişinin alacağı mansiyon ödülüne ise 2'şer bin TL para ödülü verilecek. 

Yarışmaya başvurular, 3 Temmuz Pazartesi saat 23.00'a kadar yapılabilecek.

Sonuçların 6 Temmuz'da açıklanacağı yarışmaya ilişkin detaylı bilgilere, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın internet sitesinden ulaşılabiliyor." 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@