‘15 Temmuz'da hainlere karşı alandaydık, yaşananları asla unutmayacak ve unutturmayacağız’

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi işadamı Mehmet Günak ,Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan'ın dik duruşu, şehitlerimizin kanı, gazilerimizin cesareti, milletimizin dirayetiyle 15 temmuz hain darbe girişiminin bertaraf edilmesinin 4.yıl dönümü nedeniyle mesaj yayınladı.

Haberler 15.07.2020, 15:40
‘15 Temmuz'da hainlere karşı alandaydık, yaşananları asla unutmayacak ve unutturmayacağız’

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi işadamı Mehmet Günak, açıklamasında şu ifadelere yer verdi;"15 Temmuz 2016 tarihinde, ülke savunması için alınmış silahlarla ve yine kamuya ait her türlü imkânı kullanmak suretiyle bu aziz millete uçaklarla, helikopterlerle, tanklarla ateş eden fetö terör örgütünün hain darbe girişiminde bulunmasının üzerinden geçen 4 yıl boyunca  Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan'nın tüm terör örgütleri karşı sürdürdüğü kararlı mücadelesinin her zaman destekçisi olacağız’ dedi.

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi işadamı Mehmet Günak ,’15 Temmuz darbe girişimini gerçekleştiren hainler, dünya üzerinde gazi unvanına sahip tek meclisi olan TBMM'ye saldırmış, 251 vatandaşımızı şehit etmiş, ülkemize maddi ve manevi olarak büyük zarar vermişlerdir. Akıl ve vicdanlarını, karanlık bir zihniyete teslim eden bu güruh, milletimizin vicdanında en ağır şekilde mahkûm edilmiştir. 15 Temmuz Darbe Girişimi kahraman tüm halkımızı da sokaklara dökmüş, şehit ve gazi olan halkımız demokrasisine, milli iradesine bağımsızlığına sahip çıkmıştır. O gün bugündür de halkımız ile birlikte nöbetteyiz’ dedi 

‘15 temmuz şehitlerimizi rahmetle anıyoruz’ 

Günak ,Kahramanlarımızı ve destanımızı unutmayacak, unutturmayacağız. Onları unutmadığımız gibi FETÖ'cü hainleri ve işbirlikçilerini de unutmayacağız. Hiçbir düşmandan korkmuyoruz. Bayrağımız ve istiklalimiz uğruna her zaman şehadete hazırız. Başta Şehitlerimiz olmak üzere onları rahmetle ve minnetler anarken, 15 Temmuz gecesi olduğu gibi her türlü tehtide karşı  milletimizle sırt sırta verip, vatanımızı, demokrasimizi, bağımsızlığımızı savunmaya devam edeceğiz" dedi. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@