125 kişiye 'ByLock' gözaltısı

Aralarında polis, öğretmen, memur ve esnafların da bulunduğu 125 kişi hakkında gözaltı kararı çıkarıldı.

Haberler 13.07.2017, 15:42
125 kişiye 'ByLock' gözaltısı

Mehmet YİRUN - TEKİRDAĞ'da sürdürülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında örgütün şifreli haberleşme programı, 'ByLock' kullandıkları gerekçesiyle aralarında polis, öğretmen, memur ve esnafların da bulunduğu 125 kişi hakkında gözaltı kararı çıkarıldı.

Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığı'nın FETÖ/PDY soruşturması kapsamında örgütün şifreli haberleşme programı 'ByLock' kullandıkları gerekçesiyle aralarında polis, öğretmen, memur ve esnafın da bulunduğu 125 kişi hakkında gözaltı kararı verildi.

Kararın ardından İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, gözaltı kararı verilen şüphelileri yakalamak için çalışmalarına başladı.

40 ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI

Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığı'nın soruşturması kapsamında örgütün şifreli haberleşme programı 'ByLock' kullandıkları gerekçesiyle aralarında polis, doktor, öğretmen, memur, esnaf, ev kadınının da aralarında bulunduğu 127 kişi hakkında gözaltı kararı vermesinin ardından polisin yaptığı çalışmada 40 şüpheli gözaltına aldı.

İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri diğer şüphelileri yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@