100 Belediye Başkanı AK Partiye geçecek!

Çanakkale'nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu Beldesi'nde, AK Parti Küçükkuyu Belde Teşkilatı'nın 7'nci Olağan Kongresine katılan AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan dikkat çeken açıklamalarda bulundu. AK Partili Turan yaptığı açıklamada 100 belediye başkanın AK Parti'ye geçeceğini söyledi.

Haberler 13.01.2020, 22:20
100 Belediye Başkanı AK Partiye geçecek!

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan Çanakkale'nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu Beldesi'nde, AK Parti Küçükkuyu Belde Teşkilatı'nın 7'nci Olağan Kongresinde önemli açıklamalar yaptı.

100 BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİ'YE GEÇECEK

Önümüzdeki günlerde diğer partilerden 100'e yakın belediye başkanının AK Parti rozeti takacağını açıklayan AK Partili Turan, "Başlıyoruz, her hafta 5 arkadaşımız, her partiden bir belediye başkanımız tören ile AK Parti'ye katılacak. Yüze yakın farklı belediyelerden AK Parti'ye katılım olacak. Birileri kavga ederken AK Parti'nin nasıl büyüdüğünü beraber göreceğiz. AK Parti devlet partisi oldu diyorlar, bir defa devletçi olmak bir şeref. Biz millet ile beraber yürüdük. Bizi devletçilikle suçlayacak en son parti CHP olmalı. Dünya'da hiçbir partinin bankada hissesi yok ama CHP'nin var. Tek partili hayatta İş Bankası hisseleri CHP'nindi. Çok partili sisteme geçildi ama CHP hisseleri, Hazine'ye bırakmadı. CHP sağduyulu bir şekilde meseleye bakıp bu tarihi hareketi ortaya koyar, tüm hisselerinizi hazineye bırakırsa ayakta alkışlarız." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@