Haberler

12:25
Gaziantep'in Karkamış ilçesine PKK roketli saldırı düzenledi Gaziantep'in Karkamış ilçesine PKK roketli saldırı düzenledi Gaziantep'in Karkamış ilçesine PKK terör örgütü roketli saldırı düzenledi. Anlık düşen habere göre şimdilik yaralı veya ölü açıklanmadı. İlerleyen vakitlerde saldırının detaylarının resmi kurumlar tarafından aktarılacağı tahmin ediliyor. Şu an yapılan saldırı geçmiş zamanlarda da aynısı yapılmıştı.
12:18
Siyasi kriz kapıda: Yunanistan haddini aştı! Lozan antlaşmasını hiçe saydı Siyasi kriz kapıda: Yunanistan haddini aştı! Lozan antlaşmasını hiçe saydı Yunanistan Ege Denizi'nde yerleşim yeri olmamasına karar verilen ve Lozan antlaşmasında madde olarak kılınana adalar üzerinde ulaşım sağlamak için tek yönlü uluslararası hukuku hiçe sayarak birtakım eylemlerde bulunuyor. Kilimli ile Leros Adalarını köprü ile birbirlerine bağlamak istiyor.
12:16
2000 2008 arası ilerisi işe başlayan için emeklilik yıl yaş hesaplama tablosu yayınlandı! 5400 günle hemen emekli olacaklar tabloya bak hesabı yap! 2000 2008 arası ilerisi işe başlayan için emeklilik yaş yıl hesaplama tablosu yayınlandı! Türkiye'de EYT ile ilgili her geçen gün gündeme sıcak gelişmeler düşmeye devam ediyor. Buna göre yıl yaş hesap tablosu yayınlandı. 2000 2008 arası ilerisi işe başlayan için emeklilik yıl yaş hesaplama tablosu yayınlandı! 5400 günle hemen emekli olacaklar tabloya bak hesabı yap!
11:57
Fransa Rus gazına alternatif bulduğunu açıkladı! Uranyum ile ucuz yoldan bütün enerjisini sağlayacak Fransa Rus gazına alternatif bulduğunu açıkladı! Uranyum ile ucuz yoldan bütün enerjisini sağlayacak Fransa, Avrupa siyasetinde son yaşanılanlar sonrasında artık kendi kendine yetmeye çalışacak. Böylelikle eski sömürge devletlerinden biri olan Frankofon ülkeleri arasına yer alan yıllardır Fransız sömürgesinde yaşama zorunluluğu içerisinde bulunan Nijer'den uranyum sağlayacak.
11:50
Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası emekli promosyon tekliflerini ne zaman yükseltecek işte o tarih belli oldu! 10 bin TL'yi geçecek iddiası Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası emekli promosyon tekliflerini ne zaman yükseltecek işte o tarih! Temmuz ayında emekli aylıklarına gelen zam sonrası rakamlar yükselirken emeklilere maaşlarını başka bankalara taşımaları durumunda verilen ek ödemeler zamlandı.Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası emekli promosyon tekliflerini ne zaman yükseltecek işte o tarih belli oldu! 10 bin TL'yi geçecek iddiası
11:43
YKS Ek tercih yapacaklar dikkat! En çok boş kontenjanı bulunan bölümler açıklandı YKS Ek tercih yapacaklar dikkat! En çok boş kontenjanı bulunan bölümler açıklandı YKS tercih sonuçlarının açıklanması ile birlikte yerleşemeyen ve ek tercih yapacak kişilerin en çok merak ettiği konuların başında boş kalan kontenjanlar oldu. Peki ek tercih için en çok boş kontenjanı bulunan bölümler hangisi?
11:38
İktidara geldiğimizde Kemal Kılıçdaroğlu'nu Suriye'ye göndereceğiz diyen avukat sınır dışı edildi İktidara geldiğimizde Kemal Kılıçdaroğlu'nu Suriye'ye göndereceğiz diyen avukat sınır dışı edildi Suriyeli Avukat Mustafa Bayırlı, Kemal Kılıçdaroğlu hakkında söylemlerde bulunarak tepkilere yol açtı. Ülke gündemine beklenmedik anda düşerek hareketlilik yaşanmasına sebebiyet verdi. İktidara geldikleri zaman Kemal Kılıçdaroğlu'nu Suriye'ye göndereceklerini söyledi ama kendisi sınır dışı edildi.
11:27
MEB duyurdu: Sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçları açıklandı! MEB sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçları sorgulama, nereden öğrenilir? MEB duyurdu: Sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçları açıklandı! MEB duyurdu: Sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçları açıklandı! MEB sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçları sorgulama, nereden öğrenilir?
11:14
Şeyma Subaşı Milyonluk Hediyeler Arasında Resmen Boğuldu! Mısırlı Sevgilisi Meedo Paraya Kıydı! 2 Ev Parasına Saat ve Kolye Aldı! Şeyma Subaşı Milyonluk Hediyeler Arasında Resmen Boğuldu! Mısırlı Sevgilisi Meedo Paraya Kıydı! Gündemin en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Şeyma Subaşı yine gündem oldu. Mısırlı sevgilisi Meedo tarafından hediye yağmuruna tutulan Şeyma Subaşı'nın kolye ve saat değeri duyanların ağzını açık bıraktı. İşte o hediyeler ve fiyatları...
11:11
Tüp fiyatlarına okkalı zam! Mutfak tüpüne yüzde 120 zam geldi işte 12 ayda ki fiyat değişimi tablosu Tüp fiyatlarına okkalı zam! Mutfak tüpüne yüzde 120 zam geldi işte 12 ayda ki fiyat değişimi tablosu Türkiye'de milyonlarca vatandaşın kullandığı mutfak tüpleri ile ilgili şok gelişmeler yaşanıyor. Geçen seneden bu seneye oranla artan mutfak tüpü fiyatları araştırılıyor. Tüp fiyatlarına okkalı zam! Mutfak tüpüne yüzde 120 zam geldi işte 12 ayda ki fiyat değişimi tablosu
11:08
Ümit Özdağ isyan etti! Kendisine ırkçı diyenlere tepki gösterdi Ümit Özdağ isyan etti! Kendisine ırkçı diyenlere tepki gösterdi Ümit Özdağ dün katılmış olduğu bir canlı yayın programında isyan etti. Yaşadıkları hakkında çifte standartlık olduğu düşüncelerini savundu. Özdağ, ''Bana ırkçı mısınız diye soranlar, HDP milletvekiliyle oturduğu zaman 'terörist misiniz' diye sormadı.'' diyerek tepki gösterdi.
11:03
Hülya Avşar O İsim Tarafından Türkiye'nin En Seksi Kadını İlan Edildi! Ağzındaki Sakız Hareketi, Cıvıl Cıvıl Yırtmaçlı Elbisesiyle 'En Seksi Kadın' Unvanı... Hülya Avşar O İsim Tarafından Türkiye'nin En Seksi Kadını İlan Edildi! Hem oyunculuğu hem de şarkıya olan yeteneği ile bilinen Hülya Avşar geçtiğimiz günlerde yeni şarkısının klipiyle gündeme gelmişti. Klipte cıvıl cıvıl elbiseleri ve sakız hareketiyle gündeme gelen Hülya Avşar o isim tarafından Türkiye'nin en seksi kadını ilan edildi.
10:58
Ankara'nın merkezinde kaçırılmayacak ev fırsatı! 3+1 ev 400 bin liradan satışa çıktı Ankara'nın merkezinde kaçırılmayacak ev fırsatı! 3+1 ev 400 bin liradan satışa çıktı Ankara'nın en merkezi yerlerinden birinde satışa konulan ev herkes tarafından merak konusu oldu. İşte satışa konulan ev ve tüm detayları...
10:51
Dünyayla Benim Aramda İsimli Dizi Büyük Sallantı Yarattı! Son Yaz Ekibi Resmen Aynı Projede! Oyuncu Kadrosunda Öyle İsimler Var ki; 4 Dev Bir Arada! Dünyayla Benim Aramda İsimli Dizi Büyük Sallantı Yarattı! Oyuncu Kadrosunda Öyle İsimler Var ki.. Yakın zamanda bomba gibi bir haberle gündeme gelen Disney Plus yeni yayınlanacak olan Dünyayla Benim Aramda dizisiyle gündeme damga vurdu. Dizinin yayınlanan afişi büyük ilgi görürken oyuncu kadrosundaki 4 dev isim dizi sektörüne adeta büyük bir rakip olarak geliyor.
10:44
Altın uzmanı İslam Memiş'ten gram altın için işte o tahmin! Eylül ayında 1125 TL seviyelerine işaret etti Altın uzmanı İslam Memiş'ten gram altın için işte o tahmin! Altın uzmanı İslam Memiş bomba iddialar ile beraber geldi. Tahminleri tutan Memiş bu sefer de tutturabilecek mi? Aylardır Altın konusunda yapılan yorumlarda bütün gözler üstündeydi. Son zamanlarda yaptığı tahmin ve değerlendirmeler ile beraber bütün odakları üstüne çekti.
10:29
TÜİK açıkladı: Temmuz ayında konut satışları düştü! TÜİK açıkladı: Temmuz ayında konut satışları düştü! TÜİK tarafından açıklanan verilere göre bir önceki seneye bakıldığı zaman bu senenin Temmuz ayında konut fiyatlarında düşüş yaşandığı görüldü. Konu ile ilgili yapılan açıklamalarda tablolar ile veriler gösterildi.
10:20
EYT'lilerin az primle emekli olma yolları! Bunu uygulayanlar düşük primle erken emekli olabiliyor EYT'lilerin az primle emekli olma yolları! Bunu uygulayanlar düşük primle erken emekli olabiliyor Türkiye'de 3 milyona yakın EYT'li vatandaş için geri sayım başladı. Ocak 2023'e kadar çözülmesi beklenen projeler arasında yer alan EYT'liler ile ilgili sıcak gelişmeler paylaşıldı. EYT'lilerin az primle emekli olma yolları! Bunu uygulayanlar düşük primle erken emekli olabiliyor
10:18
Başörtülü kadından psikolog olmaz diyen Üstün Dökmen hakkında dava açıldı Başörtülü kadından psikolog olmaz diyen Üstün Dökmen hakkında dava açıldı Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından söylemleri sonrasında büyük bir tepkiye maruz kalan Akademisyen Üstün Dökmen hakkında şu an da dava açıldı. Başörtülü kadından psikolog olmaz demesiyle gündeme bomba gibi düştü. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından topa tutuldu. Sanatçılarda sert tepki verdi.
10:07
Bugün yürürlüğe girdi: Sağlık sorunları nedeniyle POMEM'den ilişiği kesilenlere geri dönme hakkı tanındı! Bugün yürürlüğe girdi: Sağlık sorunları nedeniyle POMEM'den ilişiği kesilenlere geri dönme hakkı Bugün Resmi Gazete'de duyuruldu! Sağlık sorunları nedeniyle POMEM'den ayrılmak durumunda kalan kişiler için yeni bir dönüş hakkı tanındı. İşte Detaylar...
09:59
Cumhurbaşkanı Erdoğan 21 yılda yapılanları sıraladı Cumhurbaşkanı Erdoğan 21 yılda yapılanları sıraladı Cumhurbaşkanı Erdoğan, 21 yıllık AK Parti döneminde yapılanları teker teker sıraladı. Nereden nereye gelindiğine değindi. 20 yılda asırlık eser ve hizmetler başlığı adı altında yapılanları, göreve geldikleri zamandan bu yana kamu kurumların yapılanların hangi seviyeye geldiğinden bahsetti.
09:58
Motorine gelen zam dün iptal edilmişti bugün tekrar zam açıklandı! Motorinin deposuna 40 TL zam! Motorine gelen zam dün iptal edilmişti bugün tekrar zam açıklandı! Motorinin deposuna 40 TL zam! Türkiye'de dün brent petrolda yaşanılan değer kaybı sonrası motorine gelen 1 TL 26 kuruşluk zam iptal edilmişti. Motorine gelen zam dün iptal edilmişti bugün tekrar zam açıklandı! Motorinin deposuna 40 TL zam!
09:45
Hazine ve Maliye Bakanlığı 8 farklı kadro için memur alımı yapacak! Son 3 gün İşte başvuru şartları Hazine ve Maliye Bakanlığı 8 farklı kadro için memur alımı yapacak! Son 3 gün İşte başvuru şartları Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından yayınlanan ilana göre 8 farklı kadrodan memur alımı yapılacağı duyuruldu. İlanın paylaşılmasının hemen ardından ise memur olarak başvuru yapmak isteyen pek çok kişi başvuru detaylarını merak etti.
09:41
Tarım Kredi Marketlerinde et indirimi ne zaman başlayacak? Tarım Kredi Marketlerinde et indirimi ne zaman başlayacak? Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati tarafından yapılan açıklama ile birlikte Tarım Kredi Marketlerinde bazı ürünler üzerinde yaşanılacak indirimler sonrası vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Karşılaşılan ilgi sonrasında sırada yapılacak ilk işin et indirimi olacağı iddiası bulunuyor.
09:39
Bankalarda kredi rekabeti başladı faizler dibe çekildi! ING Bank, HSBC, QNB Finansbank, Halkbank, Denizbank, Akbank konut taşıt ihtiyaç kredisi Bankalarda kredi rekabeti başladı faizler dibe çekildi! İşte bankaların güncel faiz oranları! Türkiye'de son dönemlerde bankaların yarışı hız kesmeden devam ediyor. Bankalarda kredi rekabeti başladı faizler dibe çekildi! ING Bank, HSBC, QNB Finansbank, Halkbank, Denizbank, Akbank konut taşıt ihtiyaç kredisi
09:20
Tarım kredi marketlerinde yüzde kaç indirim yapıldı? Hangi ürünün fiyatı ne kadar düştü işte o tablo Tarım kredi marketlerinde yüzde kaç indirim yapıldı? Hangi ürünün fiyatı ne kadar düştü işte o tablo Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılan duyuru ile birlikte tarım kredi marketlerinde yüzde kaç indirim yapıldığı araştırılmaya başlandı. Tarım kredi marketlerinde yüzde kaç indirim yapıldı? Hangi ürünün fiyatı ne kadar düştü işte o tablo
09:20
Fahrettin Koca: Asistanlar ayda en fazla 8 nöbet tutacak Fahrettin Koca: Asistanlar ayda en fazla 8 nöbet tutacak Sağlık Bakanı Fahrettin Koca önemli açıklamalarda bulundu. Asistan doktorların ayda en fazla 8 nöbet tutacağı ile ilgili yeni söylemlerde bulundu. Yapılacak değişiklik ile beraber sağlık alanındaki bazı değişimler çalışanları rahatlatacağı düşünülüyor.
09:09
Öğrenci affı başvuruları başladı! Kimler, nasıl başvurabilir? Öğrenci affı başvuruları başladı! Kimler, nasıl başvurabilir? Pek çok kişi tarafından oldukça uzun zamandır beklenen öğrenci affının bugün başladığı öğrenildi. Bugün başlamasının hemen ardından ise merak edilen pek çok detay araştırılmaya başlandı.
08:49
Emekli promosyonlarında şok gelişme! Kamu bankalarında emekli taşıma işlemlerinde 1 yıl zorunluluğu iddiası hemen sorgulayın Emekli promosyonlarında şok gelişme! Kamu bankalarında emekli taşıma işlemlerinde 1 yıl zorunluluğu Türkiye'de 13,5 milyon emekli için son günlerde yaşanan emekli promosyon ödemeleri ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. Emekli promosyonlarında şok gelişme! Kamu bankalarında emekli taşıma işlemlerinde 1 yıl zorunluluğu iddiası hemen sorgulayın
00:28
Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe girdi! İkinci el araç satışına sınırlama getirildi Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe girdi! İkinci el araç satışına sınırlama getirildi Geçtiğimiz hafta gündeme düşen ikinci el araba satışlarında ki sınırlama ile ilgili detaylar bugün Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe resmen girdi. Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe girdi! İkinci el araç satışına sınırlama getirildi
23:45
Artan konut fiyatlarına çözüm eksilmiyor! SGK sıfır faizle konut kredisi veriyor işte aylık taksit tutarı kredi miktarı hemen öğrenin Artan konut fiyatlarına çözüm eksilmiyor! SGK sıfır faizle konut kredisi veriyor Türkiye'de yeni yıl itibariyle artışa geçen konut fiyatlarının önüne bir türlü geçilemiyor. Hükümetten bunun üzerine yeni adımlar gelmeye devam ediyor. Artan konut fiyatlarına çözüm eksilmiyor! SGK sıfır faizle konut kredisi veriyor işte aylık taksit tutarı kredi miktarı hemen öğrenin