Haberler

14:32
İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu personel alımı yapılıyor! İşe alınanlara bayramlarda ikramiye var: 11.500'den fazla maaş İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu personel alımı yapılıyor! İşe alınanlara bayramlarda ikramiye İŞKUR üzerinden çok önemli bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda farklı kadrolarda personel alımı yapılacağı ve işe alınanların güzel imkanlarla beraber çalışacakları belirtildi.
14:31
Konut Sahibi Olmak İsteyenlere Şok: 100 Yıl Geçse De Alamayacaksınız! Konut Sahibi Olmak İsteyenlere Şok: 100 Yıl Geçse De Alamayacaksınız! Mert Başaran, konut sahibi olmak isteyenlerin hayallerini yıktı. Başaran, Türkiye’de iki tip konut olduğunu ve bunlardan birinin ulaşılmaz olduğunu, diğerinin ise alınması gerektiğini söyledi. Ayrıca kısa vadede kazandıran yatırım tavsiyesi de verdi.
13:59
Türkiye ekonomisi 2024’e nasıl hazırlanıyor? Türkiye ekonomisi 2024’e nasıl hazırlanıyor? Türkiye ekonomisinin durumu, sıkı para politikası, Arap sermayesi, Biden-Erdoğan ilişkisi ve 2024 seçimleri hakkında bir haber makalesi.
13:57
Ankara ve İstanbul'da yaşayanlara son dakika duyusu! 1 ay 16 gün boyunca kesinlikle yapılmayacak: Önleminizi alın Ankara ve İstanbul'da yaşayanlara son dakika duyusu! Ankara ve İstanbul'da yaşayanlara çok önemli bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda 46 gün yani 1 ay 16 gün boyunca yapılmayacağı belirtildi.
13:55
Merkez Bankası Faiz Kararına Doğru: Piyasalarda Neler Oluyor? Merkez Bankası Faiz Kararına Doğru: Piyasalarda Neler Oluyor? Merkez Bankası’nın bugün yapacağı faiz kararı öncesi piyasalarda beklenti ve tartışmalar devam ediyor. Enflasyon, cari açık, büyüme ve kur gibi konuların masaya yatırıldığı makalede, ekonomistlerin görüşleri de yer alıyor.
13:50
25 yaş altı herkesi ilgilendiriyor! 2023 yılı için 750 TL veriliyor: 30 gün içinde bağlanacak 25 yaş altı herkesi ilgilendiriyor! 2023 yılı için 750 TL veriliyor: 30 gün içinde bağlanacak Aile Bakanlığı tarafından yapılan duyuruda 30 gün içinde değerlendirme yapılacağı belirtildi ve 750 TL verileceği vurgulandı.
13:30
Petrol fiyatları 100 doları aşacak mı? ING Bank’ın tahmini Petrol fiyatları 100 doları aşacak mı? ING Bank’ın tahmini ING Bank’ın emtia analistleri, petrol fiyatlarının yükselişinin devam edeceğini ve OPEC+'nın arzı artırmaması durumunda Brent ham petrolünün varil başına 100 doları aşacağını tahmin ediyor.
13:24
15 Eylül itibari ile başlamıştı! Hesaplara 2.348 TL yatırılıyor: Ay sonuna kadar ATM veya PTT'den alabilirsiniz 15 Eylül itibari ile başlamıştı! Hesaplara 2.348 TL yatırılıyor: Ay sonuna kadar ATM veya PTT'den al Aile Bakanlığı tarafından verilen destekler kapsamında yeni bir duyuru yapıldı. Bu duyuruda 15 Eylül'de ödemelerin başladığı ve ay sonuna kadar devam edeceği aktarıldı. Bu destekler kapsamında 2 bin 348 TL hesaplara aktarılıyor.
13:10
Sterlin, BoE Önünde 6 Ayın En Düşük Seviyesine Düştü Sterlin, BoE Önünde 6 Ayın En Düşük Seviyesine Düştü İngiliz Sterlini, İngiltere Merkez Bankası’nın faiz artırımı serisini durdurabileceğine dair işaretlerin ortaya çıkmasıyla Mart ayından bu yana en düşük seviyesine geriledi. Ağustos ayındaki enflasyon verileri piyasa beklentilerini boşa çıkardı.
12:47
Fetö’cü Doktorun Şeytani Planı: Çocuklara Uyuşturucu, Ailelere Kumpas Fetö’cü Doktorun Şeytani Planı: Çocuklara Uyuşturucu, Ailelere Kumpas Türkiye’de yüzlerce çocuk ve aileye tuzak kuran fetö’cü doktor Süleyman S.Z'nin işlediği korkunç suçlar, ATV Haber’in ulaştığı özel görüntülerle ortaya çıktı. S.Z'nin, çocuklara uyuşturucu ilaçlar verip, onları ailelerine düşman ederek, hipnozla tecavüz iddialarıyla kandırdı.
12:46
Elektrik faturası yüksek gelen ailelere müjde!  ASHB son dakika duyurdu: 225 TL indirim yapılacak Elektrik faturası yüksek gelen ailelere müjde! ASHB son dakika duyurdu: 225 TL indirim yapılacak Elektrik faturaları hakkında çok önemli bir karar verildi. Bu kapsamda devlet tarafından destek verileceği belirtilerek 225 TL sağlanacağı ifade edildi.
12:36
Bakan Mehmet Şimşek sonunda müjdeyi verdi! Yüksek kira ve ev fiyatlarına kalıcı çözüm bulundu: İşte yeni sistem Bakan Mehmet Şimşek sonunda müjdeyi verdi! Yüksek kira ve ev fiyatlarına kalıcı çözüm bulundu Fahiş fiyatlar ve giderek artan ev fiyatları Türk vatandaşlarının kabusu haline gelirken bu konu hakkında kalıcı çözüm bulunduğu bildirildi.
12:17
Milyonların Beklediği Konut Kredisi Kampanyası Geliyor! Milyonların Beklediği Konut Kredisi Kampanyası Geliyor! Türkiye’de ilk kez konut alacaklar için uygun faizli kredi kampanyası geliyor. Kampanya, hazine arazilerini kullanarak konut maliyetini düşürmeyi ve 120 ay vadeyle %1,20’lik faiz oranıyla kredi verilmesini hedefliyor.
11:56
Evinde doğalgaz kullananlar dikkat! İsteyen herkes yararlanabilir: 2.500 TL'ye kadar veriliyor Evinde doğalgaz kullananlar dikkat! İsteyen herkes yararlanabilir: 2.500 TL'ye kadar veriliyor Evinde doğalgaz kullananlara çok önemli bir haber verildi. Bu doğrultuda Aile Bakanlığı tarafından 2 bin 500 TL destek verileceği ifade edildi.
11:45
Online Siparişte Fiyat Şoku: Aynı Ürün Market Rafında Daha Ucuz! Online Siparişte Fiyat Şoku: Aynı Ürün Market Rafında Daha Ucuz! Bazı zincir marketler, online siparişlerde fiyat farklılığı yaparak tüketicileri yanıltmaya çalışıyor. Aynı ürünün online siparişte daha yüksek, market rafında daha düşük fiyata satılması şaşkınlık yarattı. Tüketiciler dikkatli olmalı.
11:22
O şehirde 450 bin liraya 3+1 daire satılıyor! Net 112 m2 daire fırsatı kaçmaz: Tamamı kredi ile aylık 13 bin liraya alabilirsiniz O şehirde 450 bin liraya 3+1 daire satılıyor! Net 112 M2 daire fırsatı kaçmaz Banka tarafından o şehirde konut sattığı bildirildi. Bu doğrultuda çok önemli bir duyuru yapıldı ve o şehirde 3+1 dairenin 450 bin liraya satıldığı bildirildi.
10:51
Her ayın 15'i ile 30'u arasında hesaplara yatacak! Banka hesaplarınıza 7.619 TL yatırılacak: ATM'lerden alabilirsiniz Her ayın 15'i ile 30'u arasında hesaplara yatacak! Banka hesaplarınıza 7.619 TL yatırılacak Hesaplara yatırılan destek ödemelerinin güncelleneceği belirtilerek ödemelerin 7.619 TL olabileceği ifade edildi.
10:41
Memur maaş oranları belli oldu! Hangi memur kaç lira maaş alacak? Memur maaş oranları belli oldu! Hangi memur kaç lira maaş alacak? Ocak ayında memur ve memur emeklilerine yapılacak zam oranı %50’ye yaklaşıyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işık, yılbaşında memur ve memur emeklisine müjde verdi. En düşük memur maaşı 33 bin lirayı, en düşük memur emeklisi maaşı da 14 bin lirayı geçecek.
10:19
Aile Bakanlığından beklenen duyuru yapıldı! Ödemeler bugünden itibaren başladı: Hesaplara en az 35.000 TL yatıyor Aile Bakanlığından beklenen duyuru yapıldı! Ödemeler bugünden itibaren başladı Aile Bakanlığı tarafından çok önemli bir duyuru yapıldı ve bu duyuruda beklenen ödemelerin başladığı bu ödeme tutarının 35 bin lira ile 100 bin lira arasında olduğu ifade edildi.
10:10
LÖSEV Kurucusu Dr. Üstün Ezer Lösemi Hastası Çocuklara Müjdeyi Duyurdu LÖSEV Kurucusu Dr. Üstün Ezer Lösemi Hastası Çocuklara Müjdeyi Duyurdu LÖSEV kurucusu Dr. Üstün Ezer, lösemi hastası çocuklara müjdeli bir haber verdi. Dr. Ezer, yakında açıklanacak olan bir aşı çalışmasıyla löseminin yüzde yüz tedavi edilebileceğini söyledi. Ayrıca, LÖSEV’in 25 yıl boyunca lösemi hastası çocuklara umut olduğunu ve onların sahneye çıkarak şarkı söyledi
09:54
Altın fiyatları herkesi şoke etti! Bu sabah gram altın ve çeyrek altında kritik gelişme oldu: Fiyatları görenler şaştı kaldı Altın fiyatları herkesi şoke etti! Bu sabah gram altın ve çeyrek altında kritik gelişme oldu FED faizi yüzde 5,25-5,50 aralığında sabit tutarken Merkez Bankası faiz kararı ise 21 Eylül Perşembe günü yani bugün açıklanacak. Bu doğrultuda altın fiyatlarında dalgalı seyir devam ediyor.
09:38
İsmail Ağa cemaati, 20 milyonluk iki mülkünü satıyor: Kamu zararı 4 milyon lira İsmail Ağa cemaati, 20 milyonluk iki mülkünü satıyor: Kamu zararı 4 milyon lira İsmail Ağa cemaati, Silivri’de ve Fatih’te olmak üzere iki değerli mülkünü satışa çıkardı. Mülklerin toplam değeri 20 milyon lira civarında. Cemaat vakıf statüsünde olduğu için vergi ödemeyecek. Kamu ise 4 milyon lira vergi kaybına uğrayacak.
09:28
Kimse bu kararı beklemiyordu! Tam tamına 10 gün sonra başlıyor: Herkes hazır olsun Kimse bu kararı beklemiyordu! Tam tamına 10 gün sonra başlıyor: Herkes hazır olsun O şehirde yaşayanlara son dakika duyurusu yapıldı. Yapılan duyuruda bir zam daha yapıldığı belirtilrek yeni fiyatların 1 Ekim'de geçerli olacağı ifade edildi.
09:00
Kızılay et skandalını ortaya çıkaran gazeteciye hapis cezası Kızılay et skandalını ortaya çıkaran gazeteciye hapis cezası Bitlis Gazeteciler Cemiyeti başkanı Sinan Aygül, Kızılay’ın konserve etlerini otel mutfağında görüntülediği için 6 ay hapis cezasına çarptırıldı. Skandalın sorumluları ise AK Parti’li vekil ve Kızılay şube başkanı kardeşlerdi.
08:57
Bu sabahtan itibaren başladı: Binlerce kişi yararlanacak! Ödemeler resmen başladı Bu sabahtan itibaren başladı: Binlerce kişi yararlanacak! Ödemeler resmen başladı O şehirde yaşayan öğrencilere önemli bir haber verildi. Bu haber kapsamında öğrencilere 8 ay boyunca 750 TL harçlık verileceği paylaşıldı.
08:30
Erdoğan ve Netanyahu New York’ta Buluştu: Pusula Kaybı mı, Samimiyet mi? Erdoğan ve Netanyahu New York’ta Buluştu: Pusula Kaybı mı, Samimiyet mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan, New York’ta İsrail Başbakanı Netanyahu ile görüştü. Görüşmede iki lider arasındaki samimiyet dikkat çekti. Ancak görüşmenin gerçekleştiği gün İsrail, Batı Şeria’da 3 Filistinliyi öldürdü.
08:00
Bireysel Emeklilik Sisteminde Kısmi Ödeme Dönemi Başlıyor Bireysel Emeklilik Sisteminde Kısmi Ödeme Dönemi Başlıyor Bireysel emeklilik sisteminde kısmi ödeme dönemi başlıyor. Bu yazımızda, kısmi ödeme nedir, hangi durumlarda alınabilir, ne kadar alınabilir, nasıl alınır, avantajları ve dezavantajları nelerdir gibi soruların cevaplarını bulacaksınız.
01:30
ÖTV indirimi ile araç fiyatları düşecek mi? Erdoğan'dan müjdeli sinyaller! ÖTV indirimi ile araç fiyatları düşecek mi? Erdoğan'dan müjdeli sinyaller! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan aracı olmayan vatandaşlara müjde. Erdoğan, araç fiyatlarını dengeleme kapsamında stokçuluk ve fırsatçılığa önlemek adına ÖTV indirimi uygulanacağının sinyallerini verdi.
01:00
Merkez Bankası, Türk Lirası talebini artırmak için yeni adım! % 55 faiz müjdesi! Merkez Bankası, Türk Lirası talebini artırmak için yeni adım! % 55 faiz müjdesi! Merkez Bankası, Türk Lirası’na olan talebi artırmak için önemli bir adım attı. Kur Korumalı Mevduattan çıkıp Türk Lirası Mevduat hesabına geçenlere yüksek faiz avantajı sunulacak.
00:30
Evde bakım maaşı alanlara zam var mı? İşte tüm detaylar… Evde bakım maaşı alanlara zam var mı? İşte tüm detaylar… Artan pahalılıkta geçinemeyen vatandaşlardan birçoğu devlet tarafından aldıkları destek ödemelerine zam olup olmayacağını araştırıyor. Evde bakım maaşı alanlar ise bu konuyu oldukça sık araştırıyor.