Haberler

21:30
TOGG için 41 bin ön sipariş gelmişti! Asıl fiyatları kasım ayında... TOGG için 41 bin ön sipariş gelmişti! Asıl fiyatları kasım ayında... Yerli ve milli otomobil markamız TOGG ön satışları başlamıştı. Daha ilk dakikalardan itibaren binlerce ön sipariş alınması markaya olan ilginin de göstergesi oldu. Yerli ve milli olan otomobil markasının fiyatları da şaşırttı.
21:00
Ziraat Bankası başvuru yapanlara 300 TL ödeme yapıyor! Şartlar belli oldu Ziraat Bankası başvuru yapanlara 300 TL ödeme yapıyor! Şartlar belli oldu Ramazan ayına sayılı günler kala, Ziraat Bankasından yeni kampanya duyurusu geldi. Ramazan ayı boyunca 300 TL ödeme yapılacak. Kampanya şartları ve tüm detaylar işte sizlerle...
20:30
O belediye 10 Çöp Personeli alımı yapacak! İŞKUR'da yayımlandı! O belediye 10 Çöp Personeli alımı yapacak! İŞKUR'da yayımlandı! Osmangazi Belediye Başkanlığı, İŞKUR kurum dışı ilanlar resmi internet adresinde yayımlanan ilan kapsamında kadrolu 10 Çöp Personeli alımı yapacağını duyurdu. Adaylarda aranan şartlar ve başvuru detayları da paylaşıldı.
20:00
Kentsel dönüşüm kredisi desteğine ilişkin detaylar! Bakanlık soruları cevapladı! Kentsel dönüşüm kredisi desteğine ilişkin detaylar! Bakanlık soruları cevapladı! Kentsel dönüşüm projesinde açıklamalar gelmeye devam ediyor. Deprem sonrası oluşturulan bu projeler sayesinde yaraların sarılması amaçlanıyor. Her proje vatandaşın mağdur olmaması için özenle oluşturuluyor.
19:30
Bakan Derya Yanık’tan açıklama! Mart ayı aile destek ödemeleri hesaplara yattı mı? Bakan Derya Yanık’tan açıklama! Mart ayı aile destek ödemeleri hesaplara yattı mı? Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından ihtiyaç sahibi bireylere ve dar gelirli ailelere destek ödemeleri sağlanmaya devam ediliyor. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı çeşitli programlar kapsamında ödeme yapıyor.
18:30
Ramazan kolisi başvuru ekranı! Bakanlık Ramazan kolisi dağıtacak! Ramazan kolisi başvuru ekranı! Bakanlık Ramazan kolisi dağıtacak! Ramazan ayına az bir süre kala Ramazan kolisi dağıtımı yapan kurumlar da araştırılmaya başlandı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, gıda kolisi dağıtacağını duyurdu. Yıl boyunca gıda kolisi desteğinde bulunan Bakanlık, Ramazan ayında da dağıtım yapacak.
17:26
Son dakika kamuoyu ile paylaşıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan için yarın başvuru yapılacak: Yarın saat 15:00'da gerçekleşecek Son dakika kamuoyu ile paylaşıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan için yarın başvuru yapılacak AK Parti’nin 14 Mayıs seçimlerinde cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan olduğu duyuruldu. Bunun için yarın saat 15:00'da YSK'ya başvuru yapılacağı ifade edildi.
17:07
Türkiye geneli için az önce belli oldu! 1 ay boyunca bu fiyatlar geçerli olacak: İşte yeni tarife Türkiye geneli için az önce belli oldu! 1 ay boyunca bu fiyatlar geçerli olacak: İşte yeni tarife Ramazan ayına az bir süre kala merak edilen karar duyuruldu ve pidelerin hangi fiyattan satılacağı açıklandı.
17:00
Ramazan pidesi fiyatları açıklandı! Ramazan ayında pide fiyatları ne kadar olacak? Ramazan pidesi fiyatları açıklandı! Ramazan ayında pide fiyatları ne kadar olacak? Ramazan ayına sayılı günler kala iftar sofralarının vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan Ramazan pidesinin fiyatları da vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Ramazan ayında pide fiyatlarının ne kadar olacağı belli oldu.
16:39
Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi az önce duyurdu! Herkes bunu bekliyordu: 45 bin atama yapılacak Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi az önce duyurdu! Herkes bunu bekliyordu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çok önemli bir açıklama yaptı. Bu açıklamasında Cumhurbaşkanı Erdoğan 45 bin atama müjdesi verdi.
16:30
Tıp ve diş hekimliği uzmanlık eğitimi alanlar dikkat! Bakan Koca’dan yeni açıklama geldi! Tıp ve diş hekimliği uzmanlık eğitimi alanlar dikkat! Bakan Koca’dan yeni açıklama geldi! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabında Tıpta Uzmanlık Kurulu toplantısında alınan kararları kamuoyuna duyurdu. Bakan Koca, Tıpta Uzmanlık Kurulu’nun kararlarına yönelik paylaşımı ile dikkat çekti.
16:11
AFAD tüm Türkiyeye acı haberi duyurdu! Can kaybı sayısı 50 bini aştı: İşte acı bilanço AFAD tüm Türkiyeye acı haberi duyurdu! Can kaybı sayısı 50 bini aştı: İşte acı bilanço AFAD Başkanı Sezer, çok önemli açıklamalarda bulundu. Sezer açıklamalarında Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybedenlerin sayısının 50 bin 96, yaralananların sayısının ise 107 bin 204 olduğunu ifade etti.
16:00
O banka mart ayı emekli promosyon tutarlarını açıkladı! 5 bin TL’ye kadar ödeme yapılıyor! O banka mart ayı emekli promosyon tutarlarını açıkladı! 5 bin TL’ye kadar ödeme yapılıyor! 2023 Mart ayıyla birlikte emeklilerin gündeminde olan promosyon kampanyaları da hız kesmeden devam ediyor. Özel ve kamu bankaları arasında promosyon yarışı devam ederken, Halkbank’ta promosyon tutarlarını duyurdu.
14:57
Bu şehirlerde yaşayanlar hemen tedbir alsın! Deprem riski yüksek 22 şehir açıklandı: Her an deprem olabilir Türkiye'de deprem riski yüksek olan iller açıklandı! Bu şehirlerde yaşayanlar dikkat Türkiye, gündelik dilde adeta bir “deprem ülkesi” olarak tanımlandığı belirtilerek ülkemizdeki deprem riski yüksek olan şehirler de paylaşıldı. Bu şehirlerde yaşayn vatandaşların tedbirli olması gerektiği ifade edildi
14:30
Ve o beklenen haber geldi! Asgari ücret 9.144 TL oldu: 638 liralık fark ödenecek Ve o beklenen haber geldi! Asgari ücret 9.144 TL oldu: 638 liralık fark ödenecek EYT üzerinden milyonlarca kişinin emekli olacağı bildirildi. Kimi Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) kimi de e-Devlet aracılığı ile işlemlerini başlatırken, bir kısım hak sahibi ise çalışmaya devam etme kararı aldığı fiade edildi. Çalışmaya devam edecek olanların asgari ücreti ise 9.144 lira oluyor.
14:03
Son dakika AFAD duyurdu! Afet bölgesinde bir kez daha deprem oldu: İşte depremin şiddeti ve merkez üssü Son dakika AFAD duyurdu! Afet bölgesinde bir kez daha deprem oldu Son dakika deprem haberi: Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'ndan (AFAD) veriler paylaşıldı. Bu verilere göre az önce bir deprem meydana geldi.
13:52
Son dakika promosyon ücretlerine çok büyük zam yapıldı! 17.000 lira promosyon veriliyor: Ödemeler bugün başladı Son dakika promosyon ücretlerine çok büyük zam yapıldı! 17.000 lira promosyon veriliyor Promosyon ödemeleri hakkında çok önemli bir duyuru yapıldı. Bugünden itibaren promosyonların 17 bin lira olduğu ifade edildi.
13:18
En düşük emekli maaşı 6.050 TL oluyor! Ve sonunda beklenen haber geldi: En düşük emekli maaşı da zamlanıyor Milyonlarca emekliye beklenen haber geldi! En düşük emekli maaşı da zamlanıyor Emekli maaşları hakkında çok önemli haberler geldi. Bu doğrultuda emekli maaşlarına zam geleceği ve en düşük emekli maaşının 6 bin 50 lira olacağı iddia edildi.
12:56
Ziraat Bankası kartı olanlar dikkat! Sadece 11 gününüz kaldı: Mutlaka başvurunuzu yapın Ziraat Bankası kartı olanlar dikkat! Sadece 11 gününüz kaldı: Mutlaka başvurunuzu yapın Ziraat Bankası tarafından çok önemli bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda katılanlara hediye verileceği ifade edilerek sadece 11 gün kaldığı bildirildi.
12:43
14 Mayıs öncesinde emekli maşlarına ek zam duyurusu! 4A, 4B, 4C emekli maaşlarına ek zam oranı belli oldu 14 Mayıs öncesinde emekli maşlarına ek zam duyurusu! 4A, 4B, 4C emekli maaşlarına ek zam Emekli vatandaşları için sevindiren haber dujyuruldu ve 4A, 4B, 4C emekli vatandaşlara ek zam haberi paylaşıldı.
12:17
Aile bazında ödeme başladı! Aileden sadece 1 kişi başvursun: 10 gün içinde 950, 1.100, 1.250 TL para alacaksınız Aile bazında ödeme başladı! Aileden sadece 1 kişi başvursun Aile Bakanlığı tarafından destek ödemelerinin başladığı bildirildi. Hane başına 950 TL, 1.100 TL ve 1.250 TL ödeme yapılacak.
11:46
Gram altın bir yükseldi pir yükseldi! Durdurulamıyor: Gram ve çeyrek altın çok sert yükseldi Gram altın bir yükseldi pir yükseldi! Durdurulamıyor: Gram ve çeyrek altın çok sert yükseldi Altın fiyatları hakkında vatandaşların ve yatırımcıların araştırmaları devam ederken bugün güncel fiyatların arttığı bildirildi.
11:23
2023 bayram ikramiyesi belli oldu! Emeklilere 1 ay sonra ödenecek bayram ikramiyesi açıklandı: İşte net ödeme tarihi 2023 bayram ikramiyesi belli oldu! Emeklilere 1 ay sonra ödenecek bayram ikramiyesi açıklandı Milyonlarca emekli vatandaşı yakından ilgilendiren haberin detayları belli olmaya başladığı belirtilerek 2023 emekli bayram ikramiyesi tutarlarının belli olduğu belirtildi. Peki ödemeler ne zaman yatacak?
10:50
Cüzdanında o banka kartı olanlara 200 TL veriliyor! 11 gün kaldı: Kesinlikle başvurunuzu yapın Cüzdanında o banka kartı olanlara 200 TL veriliyor! 11 gün kaldı: Kesinlikle başvurunuzu yapın Banka tarafından çok önemli bir kampanya başlatıldı. Bu kampanya kapsamında katılanlara 200 TL hediye edileceği bildirildi.
10:23
Türkiye'deki milyonlarca ev hanımına müjde! Emeklilik hakkı getirildi: SGK'dan duyuru yapıldı Türkiye'deki milyonlarca ev hanımına müjde! Emeklilik hakkı getirildi: SGK'dan duyuru yapıldı Ev hanımlarına emeklilik imkanı getirildiği belirtilerek ev hanımlarına emeklilik imkanı tanındığı bildirildi. Peki emekli olmak için ne yapılacak?
09:54
EYT'lilere bu sabah kötü haber duyuruldu! EYT Başkanı Özüpak açıkladı: EYT yasası yarım çıktı EYT'lilere bu sabah kötü haber duyuruldu! EYT Başkanı Özüpak açıkladı EYT mağdurları pazar günü yine eylemdeydi. EYT'liler hem aylık bağlama oranları, hem 3600 hem de çıraklık mağduriyetinin giderilmesini talep ettiler. EYT Federasyonu Başkanı Gönül Boran Özüpak bir açıklama yaptı.
09:32
Sevilen Belediye Başkanından acı haber geldi! Hayatını kaybetti: Kalp krizi geçirdi Sevilen Belediye Başkanından acı haber geldi! Hayatını kaybetti: Kalp krizi geçirdi Denizli'de rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Afyonkarahisar Başmakçı İlçe Belediye Başkanı Ayhan Gönüllü'den acı haber geldi. Belediye Başkanının kalp krizi geçirdiği ve hayatını kaybettiği ifade edildi.
09:14
İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri dikkat! Valilik dün gece karar aldı: Okullar tatil edildi İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri dikkat! Valilik dün gece karar aldı: Okullar tatil edildi Öğrencileri ve velileri yakından ilgilendiren bir gelişme yaşandı ve sosyal medya üzerinden bir duyuru yapıldı. Bu duyuruda okulların tatil edildiği belirtilerek okulların tatil edildiği ilçeler de paylaşıldı.
08:51
Son  dakika 1 yıl geri ödemesiz kredi veriliyor! 0.79 faizle verilecek: Ödeme tablosu açıklandı Son dakika 1 yıl geri ödemesiz kredi veriliyor! 0.79 faizle verilecek: Ödeme tablosu açıklandı Hazine ve Maliye Bakanlığı ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından destek paketleri hazırlandı ve kredilerin ayrıntıları bildirildi.
08:28
Ankara İstanbul İzmir için bu sabah açıklandı! 3 farklı şehirde bugün felaket olacak: Önlem almayan yanacak Ankara İstanbul İzmir için bu sabah açıklandı! 3 farklı şehirde bugün felaket olacak Bugün hava durumu hakkında çok önemli bir duyuru yayımlandı. Bu duyuruda bugün farklı illerde çok kuvvetli sağanak olacağı bildirildi.