Haberler

17:23
Emekli ve memura ücretsiz doğalgaz darbesi! 0 TL doğalgaz emekli ve memurun maaş zammını düşürecek Emekli ve memura ücretsiz doğalgaz darbesi! 0 TL doğalgaz emekli ve memurun maaş zammını düşürecek Cumhurbaşkanı Erdoğan, konutların bir aylık doğalgaz faturasını devletin karşılayacağını ifade etmişti ve hanelere 0 TL doğalgaz faturası gönderilmişti. Bu doğrultuda yapılan açıklamada 0 TL doğalgazın enflasyona etsinin düşürmesi yönünde olacağından maaş zammında oranın düşük olacağı bildirildi.
16:59
Emekli maaşı zammında formüller netleşti! En düşük emekli maaşı 10.875 TL oluyor: Emekliye zam belli oldu Emekli maaşı zammında formüller netleşti! En düşük emekli maaşı 10.875 TL oluyor Emekli ve memur maaşlarına Temmuz ayında yapılacak zam oranı merak edilirken TÜİK tarafından gelecek enflasyon oranları ışığında maaşlara uygulanacak zam oranı netleşeceği ifade edildi. Bu noktada kademeli zam kapsamında detaylar belli oldu.
16:52
Ev alacaklara duyuruldu: 3 milyon TL’ye kadar konut kredisi verilecek! İşte faiz oranı ve ödemesi Ev alacaklara duyuruldu: 3 milyon TL’ye kadar konut kredisi verilecek! İşte faiz oranı ve ödemesi Son dönemlerde ev almak pek çok kişi için zorlaştı. Çünkü ev fiyatları artmaya devam ederken, pek çok banka konut kredisini düşük miktarlarda veriyor. Ancak Garanti Bankası’ndan güzel haber geldi. 3 milyon TL’ye kadar kredi verilecek.
16:43
Ehliyeti olanlar dikkat! Trafiğe çıktığınızda bunu sakın yapmayın: Arabasıyla bunu yapan 3.304 TL ödeyecek Trafiğe çıktığınızda bunu sakın yapmayın: Arabasıyla bunu yapan 3.304 TL ödeyecek Ehliyeti olanlar için çok önemli bir duyuru yapıldı. Bu duyuruda arabası ile trafikte bu kuralları ihlal edenlere 3.304 TL ceza verilecek ve bu cezalar plakaya yazılacak.
16:30
Emeklilere yarın müjde verilecek: Son dakika duyuruldu! 13 milyon emekli nefesini tuttu Emeklilere yarın müjde verilecek: Son dakika duyuruldu! 13 milyon emekli nefesini tuttu Milyonlarca emekli artık haziran ayına girilmesi ile birlikte maaşlara yapılacak zam oranlarını heyecanla beklemeye başladı. Emeklilere müjdeli haberin yarın verileceği duyuruldu. Gelen son habere göre 13 milyon emekli yarın için nefesini tuttu.
16:15
Kabine açıkladı: Sinan Oğan’dan ilk açıklama geldi! Devlet Bahçeli etkisi iddiası şok etti Kabine açıkladı: Sinan Oğan’dan ilk açıklama geldi! Devlet Bahçeli etkisi iddiası şok etti Dün akşam Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yeni kabine açıklandı. Erdoğan’ın açıkladığı yeni kabine üyeleri arasında ATA İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan yer almadı. Bakanların belli olmasından sonra Oğan’dan yeni açıklama geldi.
16:01
1 Haziran itibariyle başladı! Cüzdanında Akbank kartı olanlar dikkat: Herkese 1.500 TL hediye edilecek 1 Haziran itibariyle başladı! Cüzdanında Akbank kartı olanlar dikkat: Herkese hediye edilecek Akbank tarafından çok önemli bir kampanya başlatıldı. Bu kampanya kapsamında yakınını davet edenlere hediye para verileceği ifade edildi.
15:41
Düşük faizli, 36 ay vadeli anında 25.000 TL veriliyor! Ziraat Bankası duyurdu: Mobilden başvuranın anında hesabına yatıyor Düşük faizli, 36 ay vadeli anında 25.000 TL veriliyor! Ziraat Bankası duyurdu Ziraat Bankası tarafından dijital kredi kampanyası başlatıldı. Bu kampanya kapsamında başvuranlara anında kredi verileceği bildirildi.
15:34
AFAD telefonlara mesaj gönderdi: Acilen uyarı yapıldı! Resmen kıyameti yaşatabilir, tedbirinizi alın AFAD telefonlara mesaj gönderdi: Acilen uyarı yapıldı! Resmen kıyameti yaşatabilir, tedbirinizi alın Türkiye haziran ayında olmasına rağmen hala nisan ve mayıs aylarının yağmurlarını almaya devam ediyor. Uzmanlar konuya ilişkin sağanak yağışlara karşı uyarılarını sıralarken, AFAD özellikle son dönemlerde şiddetli yağış etkisinde kalan Ankaralıları bir kere daha uyardı. İşte detaylar
15:22
Ekonominin başına Mehmet Şimşek geldi: Doların düşeceği tarih resmen duyuruldu Ekonominin başına Mehmet Şimşek geldi: Doların düşeceği tarih resmen duyuruldu Seçimden sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeni dönem kabinesi merakla bekleniyordu. Dün akşam Erdoğan canlı yayında yeni dönem kabinesini tek tek tanıttı. Özellikle ekonomi alanında uzun süredir adı anılan eski bakan Mehmet Şimşek yeni kabinede yer aldı.
15:22
15 Haziran'a kadar mutlaka e-Devletten bakın! Hanelere 1.250 TL para veriliyor: 1 kişi başvursa tüm aileye veriliyor 15 Haziran'a kadar mutlaka e-Devletten bakın! Hanelere 1.250 TL para veriliyor Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yapılan destek ödemeleri ile ilgili araştırmalar devam ediyor. Peki ödemeler ne zaman yapılacak?
15:08
Emeklilere Kurban Bayramı müjdesi: İşte ikramiyenin ödenme tarihi! Zamlı ikramiye sürprizi Emeklilere Kurban Bayramı müjdesi: İşte ikramiyenin ödenme tarihi! Zamlı ikramiye sürprizi Milyonlarca emekli şimdi Kurban Bayramı için gün sayıyor. Merakla beklenen Kurban Bayramı ikramiyeleri için geri sayım başladı. Her yıl bayramlarda ödenen ikramiyeler bu yılda verilecek. Kurban Bayramı için ikramiyelerin zamlı verilmesi bekleniyor.
14:59
AFAD yeniden kırmızı alarm verdi! kesinlikle dışarı çıkmayın, akşama kadar hazır olun: Bugün geceye kadar felaket olacak AFAD yeniden kırmızı alarm verdi! İşi olmayan kesinlikle dışarı çıkmasın: Bugün geceye kadar Meteorolojinin uyarılarının ardından Ankara için bir açıklama daha yapıldı. Bu doğrultuda AFAD tarafından Ankara için alarm verildi ve kuvvetli yağış olacağı bildirildi.
14:33
Son dakika az önce deprem oldu! Kandilli ve AFAD duyurdu: İşte depremin tüm ayrıntıları Son dakika az önce deprem oldu! Kandilli ve AFAD duyurdu: İşte depremin tüm ayrıntıları Kandilli Rasathanesi'nin verilerine göre az önce bir deprem oldu. Hafif hissedilen depremin ayrıntıları Kandilli Rasathanesi tarafından paylaşıldı.
14:01
Vardiyalı çalışacak hasta ve yaşlı bakım elemanları alınacak: En az 12 bin TL maaş! 18-55 yaş arası Vardiyalı çalışacak hasta ve yaşlı bakım elemanları alınacak: En az 12 bin TL maaş! 18-55 yaş arası İş arayanların en sık ziyaret ettiği kurumların arasında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) bulunuyor. Gelen son habere göre vardiyalı çalışabilecek hasta ve yaşlı bakım elemanı alınacak. Maaş olarak değişkenlik göstermekle birlikte en az 12 bin TL ödeme yapılacağı ifade ediliyor. İşte detaylar
13:47
Ehliyeti olan herkesi kapsıyor: Bu parayı ödemek zorundasınız! Yoksa ehliyetiniz geçersiz olacak Ehliyeti olan herkesi kapsıyor: Bu parayı ödemek zorundasınız! Yoksa ehliyetiniz geçersiz olacak Ehliyet sisteminin yenilenmesi ile birlikte ehliyeti olanların son süreyi kaçırmaması gerekiyor. Yenileme işlemi yapmanız için son tarih açıklandı. Ancak yenilemeden önce gerekli olan paranın yatırılması ve işlemlerin yapılması gerekiyor. Yoksa ehliyetiniz geçersiz olabilir.
13:33
Herkes bunu bekliyordu: Yeni bakan belli oldu! Asgari ücret için düğmeye basıldı Herkes bunu bekliyordu: Yeni bakan belli oldu! Asgari ücret için düğmeye basıldı Seçim gündeminin geride kalmasından sonra gözler artık asgari ücrete çevrildi. Temmuz ayında asgari ücrete zam geleceğinin duyurulmasından sonra asgari ücrete ne kadar zam geleceği merak konusu oldu. İşte merak edilenler..
13:14
SSK ve Bağ Kur emeklisine müjde! Kurban Bayramı ikramiyesi ödeme tarihi belli oldu: Maaş hesaplarına yatacak SSK ve Bağ Kur emeklisine müjde! Kurban Bayramı ikramiyesi ödeme tarihi belli oldu SGK ve Bağ Kur emeklilerinin beklediği haber gelirken ikramiyelerin ne zaman yatacağının belli olduğu ifade edildi. Bu noktada ikramiyelerin maaş hesaplarına yatacağı ifade edildi
13:02
Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı: Gece 00.00’da yürürlüğe girdi! Çok sayıda kişi görevden alındı Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı: Gece 00.00’da yürürlüğe girdi! Çok sayıda kişi görevden alındı Tüm Türkiye 28 Mayıs seçimlerinden sonra seçimi kazanan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kararlarını merakla bekliyordu. Gelen son habere göre Erdoğan'ın gece yarısı imzaladığı kararlar hemen yürürlüğe girdi. Çok sayıda görevden alma ve yeni atama meydana geldi.
12:44
Son dakika haber az önce duyuruldu! Eski İçişleri Bakanı hayatını kaybetti: Bodrum'da vefat etti Son dakika haber az önce duyuruldu! Eski İçişleri Bakanı hayatını kaybetti: Bodrum'da vefat etti Eski İçişleri Bakanı Selahattin Çetiner'den haber geldi. Bu doğrultuda Çetiner'in hayatını idame ettirdiği Muğla'nın Bodrum ilçesinde hayatını kaybettiği bildirildi.
12:09
4,5,6,7,8,9,10,11 ve 12. sınıf öğrencileri dikkat! MEB'den okullar için flaş karar: 1 Ağustos'ta resmen başlıyor 4,5,6,7,8,9,10,11 ve 12. sınıf öğrencileri dikkat! MEB'den flaş karar Milli Eğitim Bakanlığı’ndan öğrencileri ilgilendiren önemli bir karara daha imza attığı bildirildi. Bu kararın ayrıntıları aktarıldı ve söz konusu karar Milli Eğitim eski Bakanı Mahmut Özer tarafından paylaşılmıştı.
11:48
Ve sonunda beklenen müjde geldi! Cumhurbaşkanı Erdoğan resmen duyurdu: 2 ay daha uzatıldı Ve sonunda beklenen müjde geldi! Cumhurbaşkanı Erdoğan resmen duyurdu: 2 ay daha uzatıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan geçtiğimiz günlerde AK Parti il başkanları, milletvekilleri ve belediye başkanlarına hitap etmişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan burada yaptığı açıklamalarında müjdeli haberi verdi ve 2 ay daha uzatıldığını belirtti.
11:29
Ziraat Bankası müşterilerine karşılıksız 3.000 TL veriliyor! 4757'ye SMS göndermeniz gerekiyor: Kartlarınıza yatacak Ziraat Bankası müşterilerine karşılıksız 3.000 TL veriliyor! 4757'ye SMS göndermeniz gerekiyor Ziraat Bankası tarafından çok önemli bir kampanya başlatıldı. Bu kampanya kapsamında katılanlara 3 bin lira hediye edileceği bildirildi. Ayrıca kampanyanın tüm detayları da paylaşıldı.
10:59
İstanbul'da yaşayanlara Pazar müjdesi! Sadece başvuranlar alacak: 300 TL hediye ediliyor İstanbul'da yaşayanlara Pazar müjdesi! Sadece başvuranlar alacak: 300 TL hediye ediliyor İstabulkart sahiplerinin katılım sağlayabileceği kampanyalar ilgiyle takip edilirken 31 Ağustos'a kadar katılanlara 300 TL hediye edileceği bildirildi.
10:42
Asgari ücret, memur ve emekli maaşı zammı belli oldu! AK Parti zam için net rakamı duyurdu: Hafta sonu müjdesi geldi Asgari ücret, memur ve emekli maaşı zammı belli oldu! AK Parti zam için net rakamı duyurdu AK Parti Meclis Grubu Başkanlığı Abdullah Güler getirildiği bilinirken Güler çok önemli açıklamalarda bulundu. Güler açıklamalarında Temmuzda yapılacak olan zam oranıyla ilgili önemli mesajlar verdi.
10:21
Son dakika Mersin'de korkunç kaza oldu! Resmen can pazarı yaşandı, ölü ve yaralılar var: Yolcu otobüsü şarampole yuvarlandı Son dakika Mersin'de korkunç kaza oldu! Resmen can pazarı yaşandı, ölü ve yaralılar var Mersin Anamur ilçesinde yağış ve sis nedeniyle kontrolden çıkan yolcu otobüsünün dağ yamacına çarptığı ve sonasında şarampole yuvrlandığı ifade edildi. Söz konusu kazada ilk belirlemelere göre ölü be çok sayıda kişinin yaralandığı bildirildi.
09:59
Asgari  ücret zammınde detaylar netleşti! Asgari ücrete zam 10.500 TL'den başlayacak: Temmuz zam oranı belli oldu Asgari ücret zammınde detaylar netleşti! Asgari ücrete zam 10.500 TL'den başlayacak Seçimler bitti, yeni Kabine belli oldu. Milyonlarca vatandaşın gözü kulağı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da seçim öncesi sinyallerini verdiği, temmuz ayında maaşlara yansıması beklenen zam oranlarında. Bu doğrultuda asgari ücrete ne kadar zam yapılacağı merak konusu oldu.
09:33
Son dakika AFAD ve Kandilli Rasathanesi duyurdu: Afet bölgesinde deprem oldu: İşte depremin şiddeti ve merkez üssü Son dakika AFAD ve Kandilli Rasathanesi duyurdu: Afet bölgesinde deprem oldu Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinden alınan bilgilere korkutan deprem oldu. Ayrıca depremin ayrıntıları da paylaşıldı.
09:14
Vatandaşlar ve yatırımcılar dikkat! Gram altın ve çeyrek altın herkesi şoke etti: İşte güncel altın fiyatları Vatandaşlar ve yatırımcılar dikkat! Gram altın ve çeyrek altın herkesi şoke etti Yatırımcılar ve vatandaşların iç ve dış piyasaya hakim olmak için yakından takip ettiği altın fiyatlarındaki güncel verilerin merak edildiği belirtilerek gram altın ve çeyrek altın fiyatları herkesi şoke etti.
23:59
Bakan Derya Yanık personel alımı hakkında açıklama yaptı! Mülakat yapılmayacak! Bakan Derya Yanık personel alımı hakkında açıklama yaptı! Mülakat yapılmayacak! KPSS puanı baz alınarak Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından sözleşmeli personel alınacak. Bakan Derya Yanık konu hakkında önemli açıklamalarda bulundu.  KPSS puanıyla personel alımı.