Zonguldak'ta 10 hakim ve savcı tutuklandı (2)

14 HAKİM, SAVCI ADLİYEYE SEVK EDİLDİ Emniyette işlemleri tamamlanan 14 hakim ve savcı, geniş güvenlik önlemleri altında polis minibüsüyle adliyeye getirildi. Yargı mensupları, görüntü alan gazetecileri görünce inmek istemedi. Bazı...

Haberler 20.07.2016, 14:15
Zonguldak'ta 10 hakim ve savcı tutuklandı (2)

14 HAKİM, SAVCI ADLİYEYE SEVK EDİLDİ
Emniyette işlemleri tamamlanan 14 hakim ve savcı, geniş güvenlik önlemleri altında polis minibüsüyle adliyeye getirildi. Yargı mensupları, görüntü alan gazetecileri görünce inmek istemedi. Bazı hakim ve savcılar ile polisler arasında kısa süreli gerginlik yaşandı. Polisin gazetecileri uzaklaştırması ardından gözaltındaki 14 yargı mensubu minibüsten indirilerek adliyeye götürüldü.
KARADENİZ BÖLGE KOMUTANI TUĞAMİRAL DOĞAN GÖZALTINDA
Öte yandan Ereğli İlçesi'nde Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Hasan Doğan ile Deniz Albay Mustafa Kemal Öztürk de gözaltına alındı. Sabah saatlerinde Garnizon Komutanlığı'na giden polisler tarafından gözaltına alınan Tuğamiral Doğan ve Albay Öztürk, daha sonra İl Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Zonguldak Vergi Dairesi Başkanı Kazım Karaca ile 5 memurun da açığa alındığı belirtildi.

FOTOĞRAFLI  

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@