Tutuklanan Tuğgeneral Gündüz, darbeden 2 gün önce Marmaris'e gitmiş

İsmail AKKAYA- Hasan DÖNMEZ/KONYA, () - KONYA'da darbe girişimin ardından  Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında tutuklanan Hava Savunma Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanı Tuğgeneral Orhan Gündüz'ün,...

Haberler 22.07.2016, 15:58
Tutuklanan Tuğgeneral Gündüz, darbeden 2 gün önce Marmaris'e gitmiş

İsmail AKKAYA- Hasan DÖNMEZ/KONYA, () - KONYA'da darbe girişimin ardından  Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında tutuklanan Hava Savunma Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanı Tuğgeneral Orhan Gündüz'ün, darbe girişiminden 2 gün önce Marmaris'e gittiği ortaya çıktı.
Konya Cumhuriyet Başsavcılığı darbe girişiminin ardından operasyon düzenledi. Operasyon kapsamında aralarında şu ana kadar Hava Savunma Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanı Tuğgeneral Orhan Gündüz'ün de bulunduğu 37 rütbeli asker tutuklandı, 15'i de adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı. 
Soruşturma sırasında Tuğgeneral Gündüz'ün, darbe girişiminden 2 gün önce Marmaris'e gittiği ortaya çıktı. Darbecilerin Marmaris saldırısıyla bağlantısı olup olmadığı araştırılan Tuğgeneral Gündüz, darbe girişiminden 2 gün sonra Konya'da Hava Savunma Okulu yolunda yakalandı. İfadesinde ailesiyle tatil yaptığını belirten ve darbe girişimi suçlamalarını kabul etmediği belirtilen Gündüz'ün, Konya'ya gelirken ve gözaltına iken sık sık fenalaştığı öğrenildi.

FOTOĞRAFLI  

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@