Teröristin vurulma anı zırhlı aracın kamerasında

VAN'ın Edremit İlçesi'nde, 1 askerin şehit olduğu, 2 asker ve 1 polisin de yaralandığı saldırı sonrası yapılan operasyonda 2 terörist etkisiz hale getirildi. Etkisiz hale getirilen teröristlerin vurulma anı, zırhlı...

Haberler 28.07.2016, 17:10
Teröristin vurulma anı zırhlı aracın kamerasında
Orhan AŞAN/ VAN, () - VAN'ın Edremit İlçesi'nde, 1 askerin şehit olduğu, 2 asker ve 1 polisin de yaralandığı saldırı sonrası yapılan operasyonda 2 terörist etkisiz hale getirildi. Etkisiz hale getirilen teröristlerin vurulma anı, zırhlı araçtaki kamera tarafından da kaydedildi.

Edremit İlçesi Hacıbekir Mahallesi'nde 26 Temmuz'da 1 askerin şehit olduğu, 2 askerin ve 1 polisin de yaralandığı saldırı sonrası İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerinin yürüttüğü operasyonda PKK'lı 2 terörist ölü olarak ele geçirildi. Operasyonun kameraya yansıyan bölümünde, bir evin bahçe duvarının kenarında elindeki roketatarı omuzuna alarak zırhlı araca ateş etmeye çalışan terör örgütü üyesi, güvenlik güçlerince açılan ateşle etkisiz hale getirildi. Teröristin vurulması, zırhlı araçtaki kamera tarafından da kaydedildi. Devam eden çatışmalarda 1 terörist daha etkisiz hale getirildiği belirtildi. Teröristlerce ateşe verilen araçlar ve yolda oluşturulan barikatlar ise zırhlı iş makineleriyle temizlendi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@