Tabiplerden darbe girişimine tepki

GAZİANTEP-Kilis Tabip Odası, Fethullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) bağlı oldukları iddia edilen bir grup askerin darbe girişiminde bulunmasına tepki gösterdi. Gaziantep-Kilis Tabip Odası Başkanı Hamza Ağca, FETÖ/PDY’ye bağlı oldukları...

Haberler 04.08.2016, 15:19
Tabiplerden darbe girişimine tepki
GAZİANTEP-Kilis Tabip Odası, Fethullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) bağlı oldukları iddia edilen bir grup askerin darbe girişiminde bulunmasına tepki gösterdi.
Gaziantep-Kilis Tabip Odası Başkanı Hamza Ağca, FETÖ/PDY’ye bağlı oldukları iddia edilen bir grup askerin darbe girişiminde bulunmasına tepki göstermek için basın toplantısı düzenledi. Toplantıda konuşan Hamza Ağca, her türlü darbe ve darbe girişimini şiddetle kınadıklarını belirterek, şunları dedi:
"Darbeler, bir ülkede demokrasiyi ortadan kaldırarak özgürlükleri kısıtlar ve baskı sürecini arttırır. Bugüne kadar yapılan her türlü darbe, ülkemizde demokrasi kültürünün gelişmemesine, kişi hak ve özgürlüklerimizin kısıtlanmasına, birçok kişinin haksız yere işinden olmasına ve ölümlere neden olmuştur. Biz, bu sorunların toplumsal sağduyu, hukukun üstünlüğünün kabulü, sivil toplum örgütlerinin gelişmesi ve daha fazla demokrasi ile aşılacağına inanıyoruz."

FOTOĞRAFLI

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@