Su kuyusunda çiftin cesetleri bulundu

DENİZLİ'nin Çameli İlçesi'nde, 50 yaşındaki Ruyan Altın ile eşi 48 yaşındaki Seviye Altın'ın su kuyusunda cesetleri bulundu. Çiftin, arazilerini sulamak için kuyunun içine kurdukları su motorunun başında bekledikleri sırada egzoz...

Haberler 25.07.2016, 12:32
Su kuyusunda çiftin cesetleri bulundu
DENİZLİ'nin Çameli İlçesi'nde, 50 yaşındaki Ruyan Altın ile eşi 48 yaşındaki Seviye Altın'ın su kuyusunda cesetleri bulundu. Çiftin, arazilerini sulamak için kuyunun içine kurdukları su motorunun başında bekledikleri sırada egzoz gazından zehirlendikleri belirlendi.
Çameli Orman İşletme Müdürlüğü'nde saha bekçiliği yapan ve dün Çameli'nin kırsal Karabayır Mahallesi'ndeki tarlalarını sulamaya giden Ruyan Altın ile eşi Seviye Altın, akşam geç saatlere kadar eve dönmeyince çocukları merak etti. Tarlaya giden çiftin çocukları, su kuyusunun çukurunda, Ruyan Altın ile Seviye Altın'ı hareketsiz halde buldu. Haber verilmesiyle olay yerine, sağlık ekipleri ve jandarma geldi.Öldükleri belirlenen Altın çiftinin cesetleri, otopsi için Çameli Devlet Hastanesi morguna götürüldü.
Yapılan incelemede, Ruyan Altın'ın, arazisini sulamak için su kuyusuna kenarındaki çukura kurduğu benzinli su motorunu çalıştırdığı, suyun pompa tarafından emilmesini beklediği sırada, egzozdan çıkan gazdan zehirlendiği, bunu gören eşi Seviye Altın'ın da kuyuya indiğinde aynı sonu paylaştığı kanaatine varıldı.
Jandarma olayla ilgili soruşturma başlatırken, talihsiz Altın çiftinin bugün toprağa verileceği öğrenildi.

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@