Şehit Özel Harekat polisi Hurşit Uzel toprağa verildi

Hüseyin YILDIZ- Ramazan ÇELİK/KIRIKHAN (Hatay), () - ANKARA'da Özel Harekat Daire Başkanlığı'na yapılan hava saldırısında şehit olan polis memuru 44 yaşındaki Hurşit Uzel'in cenazesi Hatay'ın Kırıkhan İlçesi'nde düzenlenen törenin...

Haberler 19.07.2016, 15:24
Şehit Özel Harekat polisi Hurşit Uzel toprağa verildi

Hüseyin YILDIZ- Ramazan ÇELİK/KIRIKHAN (Hatay), () - ANKARA'da Özel Harekat Daire Başkanlığı'na yapılan hava saldırısında şehit olan polis memuru 44 yaşındaki Hurşit Uzel'in cenazesi Hatay'ın Kırıkhan İlçesi'nde düzenlenen törenin ardından toprağa verildi.
Şehit Hurşit Uzel'in cenazesi, baba evinde helallik alındıktan sonra Kırıkhan Mezarlık Kompleksi'ne götürüldü. Buradaki törene Hatay Valisi Ercan Topaca, milletvekilleri, Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Lütfü Savaş, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Garnizon Komutanı Kurmay Albay Özcan Erdem, Adalet Eski Bakanı Sadullah Ergin, askeri ve mülki erkan ile şehidin ailesi ve yakınları ile vatandaşlar katıldı.
Şehidin babası Ahmet, annesi Güldane, eşi Bircan ve kardeşleri metanetlerini koruma çalıştı. 6 yaşındaki Ahmet Reşit, 19 yaşındaki Hilal ve 15 yaşındaki Zeynep Sude adında 3 çocuk babası Hurşit Uzel, kılınan cenaze namazının ardından Kırıkhan Şehitliği'nde toprağa verildi. 2 yıldır Ankara'da görev yapan Hurşit Uzel'in gelecek yıl emekli olmayı planladığı bildirildi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@