Şanlıurfa’da gözaltındaki kaymakam ve polisler adliye çıkarıldı

Ali LEYLAK- Ömer PINAR/ŞANLIURFA, ()– ŞANLIURFA’da, darbe girişimiyle ilgili yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan ve aralarında Viranşehir Kaymakamı Huzeyfe Citer’in de bulunduğu 1 asker ile 26 polis memuru emniyetteki...

Haberler 20.07.2016, 21:51
Şanlıurfa’da gözaltındaki kaymakam ve polisler adliye çıkarıldı

Ali LEYLAK- Ömer PINAR/ŞANLIURFA, ()– ŞANLIURFA’da, darbe girişimiyle ilgili yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan ve aralarında Viranşehir Kaymakamı Huzeyfe Citer’in de bulunduğu 1 asker ile 26 polis memuru emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye çıkarıldı.
Darbe teşebbüsü soruşturması kapsamında gözaltına alınan Viranşehir Kaymakamı Huzeyfe Citer’inde bulunduğu 1 asker, 26 polisin emniyetteki işlemleri tamamlandı. Yoğun güvenlik önlemleri arasında hastanede sağlık kontrolünden geçirilen şüpheliler, otobüsle adliyeye getirildi. Elleri kelepçeli olarak şüphelilerin götürülüşü sırasında bazı yakınları, adliye önünde fenalık geçirdi. Meslektaşları arasında kelepçeli götürülen bazı polis memurları ise gazetecilere ‘Vatan evlatlarını çekin’ diye tepki gösterdi. 
FOTOĞRAFLI 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@