PKK, Tunceli'de yangın söndürmeye giden işçilerin aracını yaktı

TUNCELİ, ()- TUNCELİ'nin Mazgirt İlçesi kırsal alanında çıkan orman yangınına müdahale etmek için işçileri taşıyan aracın önünü PKK'lılar tarafından kesildi. Teröristler, bir süre örgüt propogandası yaptıktan sonra aracı...

Haberler 20.07.2016, 22:20
PKK, Tunceli'de yangın söndürmeye giden işçilerin aracını yaktı

TUNCELİ, ()- TUNCELİ'nin Mazgirt İlçesi kırsal alanında çıkan orman yangınına müdahale etmek için işçileri taşıyan aracın önünü PKK'lılar tarafından kesildi. Teröristler, bir süre örgüt propogandası yaptıktan sonra aracı yakarak bölgeden uzaklaştı.

Mazgirt İlçesi'nin Ataçınar ile Güleç köyleri arasında henüz belirlenemeyen neden orman yangını çıktı. Bölgeye Orman İşletme Şefliği müdahale ekipleri sevk edildi. Yangına müdahale için giden işçileri taşıyan aracın önü bir grup silahlı PKK'lı tarafından kesildi. İşçilere bir süre örgüt propagandası yapan PKK'lılar, daha sonra resmi aracı ateşe vererek yaktı. PKK'lılar da aracı yaktıktan sonra işçileri bırakıp ormanlık alana kaçtı.
Mazgirt İlçesi'ne giden işçilerin durumu bildirmesi üzerine bölgeye sevk edilen askerler, PKK'lıları etkisiz hale getirmek için operasyon başlattı.

FOTOĞRAFLI

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@