Oğuzhan, 19 gün sonra demokrasi şehidi oldu

Murat AYDIN/ŞENKAYA (Erzurum), () - FETÖ/PDY'nin 15 Temmuz'daki başarısız darbe girişimi sırasında Ankara Beştepe’deki bombalı saldırıda başından yaralanan Erzurumlu Oğuzhan Yaşar, 19 günden beri verdiği yaşam mücadelesini kaybetti....

Haberler 04.08.2016, 12:09
Oğuzhan, 19 gün sonra demokrasi şehidi oldu

Murat AYDIN/ŞENKAYA (Erzurum), () - FETÖ/PDY'nin 15 Temmuz'daki başarısız darbe girişimi sırasında Ankara Beştepe’deki bombalı saldırıda başından yaralanan Erzurumlu Oğuzhan Yaşar, 19 günden beri verdiği yaşam mücadelesini kaybetti. Yaşar'ın cenazesi Cuma günü baba ocağı Erzurum'un Şenkaya ilçesine bağlı Yaymeşe köyünde toprağa verilecek.
Erzurumlu Necmiye- Ahmet Yaşar çiftinin iki çocuğundan en küçügü 23 yaşında ve bekar olan Oğuzhan Yaşar, ailesi ile birlikte yazları Ankara'da kışın da köyünde yaşıyordu. 15 Temmuz akşamı darbe girişimcileri tarafından Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne uçaktan bomba atılması sırasında Oğuzhan Yaşar, şarapnel parçasının başına isabet etmesi sonucu yaralandı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne ait hastanede tedavi altına alınan Yaşar 19 gün sonra yaşamını yitiridi. Ankara'daki bir magazada tezgahtar olarak çalışan ve olay gecesi arkadaşları ile birlikte Cumhurbaşkanlığı külliyesini korumaya gittiği belirtilen Yaşar, Şenkaya Yaymeşe köyünde cuma günü toprağa verilecek.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@