Marmaris'te darbeci askerlerin Yunanistan'a kaçmaması için Bozburun'da yoğun arama (2)

ARAMALAR SÜRÜYOR Marmaris Jandarma Komutanlığına bağlı timler, sabah erken saatlerde Marmaris merkezine 55 kilometre mesafedeki Bozburun Mahallesinin kırsal alanında arama yaptı. Aramalar Selimiye Mahallesi'ne kadar kaydırıldı. Özellikle İzmir...

Haberler 20.07.2016, 18:01
Marmaris'te darbeci askerlerin Yunanistan'a kaçmaması için Bozburun'da yoğun arama (2)

ARAMALAR SÜRÜYOR
Marmaris Jandarma Komutanlığına bağlı timler, sabah erken saatlerde Marmaris merkezine 55 kilometre mesafedeki Bozburun Mahallesinin kırsal alanında arama yaptı. Aramalar Selimiye Mahallesi'ne kadar kaydırıldı. Özellikle İzmir Jandarma Komando Tugay Komutanlığı'ndan gönderilen kobra araçlar ile 250 kişilik komando timleri de Marmaris'in Yeşilbelde Mahallesi'ndeki katı atık depolama alanında konuşlandı. Bir kısım komando, çöp depolama alanından orman alanına giderken; diğerleri Yeşilbelde tarafından ormanlık alana girerek aramaya katıldı. Termal arama cihazları olan kobra araçları da bölgeyi kontrol ediyor.
POLİS TETİKTE
Kırsal alandaki arama çalışmalarının yoğunluğuna karşı ilçe içinde de polislerin sıkı kontrolleri devam etti. Polislere ait kobra araçları zaman zaman sirenler çalarak merkez içinde çeşitli alanlara geçişler yaparak aramalarını sürdürdü.

Mustafa SARIİPEK/MARMARİS (Muğla), ()

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@