Manisa'da 4 kişi tutuklandı

İlker KILIÇASLAN/MANİSA, () - MANİSA'da darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturmada gözaltına alınan iki vali yardımcısı, bir kaymakam ve bir komiser yardımcısı tutuklandı. Manisa'da, Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ)...

Haberler 24.07.2016, 13:21
Manisa'da 4 kişi tutuklandı

İlker KILIÇASLAN/MANİSA, () - MANİSA'da darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturmada gözaltına alınan iki vali yardımcısı, bir kaymakam ve bir komiser yardımcısı tutuklandı.
Manisa'da, Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan Manisa Vali Yardımcıları Şerafettin Tuğ, Mehmet Kırılmaz, Kırkağaç Kaymakamı Mehmet Yeşilbaş ve Komiser Yardımcısı Halil İbrahim Çukurelma polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Savcılıktaki ifadelerinin ardından hakim karşısına çıkartılan Şerafettin Tuğ, Mehmet Kırılmaz, Mehmet Yeşilbaş ve Halil İbrahim Çukurelma tutuklandı.
YUNUSEMRE KAYMAKAMINA DA TUTUKLAMA TALEBİ

Soruşturma kapsamında gözaltına alınan Yunusemre Kaymakamı Yüksel Topal da emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Savcılıkta ifade veren Topal, tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@