Malatya Valisi’ne nizamiyede silah doğrultuldu

Mikail PELİT/MALATYA, () - 15 TEMMUZ gecesi, darbe girişimini haber alınca 2'nci Ordu Komutanlığı karargahına gelen Malatya Valisi Mustafa Toprak’a, nizamiyede görevli askerlerin silah doğrultma görüntüleri sosyal medyada yeraldı. Darbe...

Haberler 21.07.2016, 16:12
Malatya Valisi’ne nizamiyede silah doğrultuldu

Mikail PELİT/MALATYA, () - 15 TEMMUZ gecesi, darbe girişimini haber alınca 2'nci Ordu Komutanlığı karargahına gelen Malatya Valisi Mustafa Toprak’a, nizamiyede görevli askerlerin silah doğrultma görüntüleri sosyal medyada yeraldı.
Darbe girişimi haberine alan Malatya Valisi,Emniyet Müdürü Ömer Urhal ile birlikte 2'nci Ordu Karargahına girmek için nizamiyeye geldi. Vali Toprak içeri girmek için kapının açılmasını istedi. Ancak, nizamiyede görevli yüzbaşı kapıdan girişlerin yasaklandığını ifade ederek, Vali ve Emniyet Müdürünü uyarıyor. Vali Mustafa Toprak, israr edince yüzbaşı askerlere silah doğrultma emrini veriyor. Biranda askerler, mermileri namluya sürüyor. Bunun üzerine Vali Toprak, nizamiye önünde toplanan vatandaşları yatıştırmak için geri çekiliyor. Bir vatandaş tarafından çekilen bu görüntüler bugün sosyal medyada yeraldı.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@