Maçka’da teröristler yol kontrolü yapan polise saldırdı: 3 şehit, 4'i polis 5 yaralı (7)

ŞEHİT POLİS MEMURLARI İÇİN TÖREN DÜZENLENDİ Maçka İlçesi’nde şehit düşen polis memurları 31 yaşındaki Çağdaş Tamkoç, 25 yaşındaki Ramazan Donat ve 23 yaşındaki İbrahim Akın için Trabzon Valiliği önünde tören düzenlendi....

Haberler 19.07.2016, 18:12
Maçka’da teröristler yol kontrolü yapan polise saldırdı: 3 şehit, 4'i polis 5 yaralı (7)

ŞEHİT POLİS MEMURLARI İÇİN TÖREN DÜZENLENDİ
Maçka İlçesi’nde şehit düşen polis memurları 31 yaşındaki Çağdaş Tamkoç, 25 yaşındaki Ramazan Donat ve 23 yaşındaki İbrahim Akın için Trabzon Valiliği önünde tören düzenlendi. Törene, Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, İl Jandarma Alay Komutan Vekili Albay Mustafa Ulusoy, Emniyet Müdürü Murat Köksal ile polisler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Polislerin omzunda ve vatandaşların tekbir sesleri arasında tören alanına getirilen tabutlar konulurken, şehit polis memurları için saygı duruşunda bulunuldu. Polis memurlarının özgeçmişinin okunmasının ardından İl Müftüsü Keramettin Demir tarafından dua edildi. Şehit polis memurları törenin ardından memleketlerine uğurlandı. Meslektaşlarının da omuz verdiği tabutların taşınması sırasında polis memurları gözyaşlarına boğuldu. Bu sırada vatandaşlar, 'Şehitler ölmez, vatan bölünmez' sloganları attı.
Törenin ardından Ezgi Tamkoç ile evli olan Çağdaş Tamkoç'un cenazesi Ankara'nın Altındağ İlçesi'ne, bekar olan Ramazan Donat'ın cenazesi Kırşehir'e ve İbrahim Akın'ın cenazesi de Bursa'nın Yıldırım İlçesi'ne gönderildi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@