Maçka’da teröristler yol kontrolü yapan polise saldırdı: 3 şehit, 4'i polis 5 yaralı (4)

KUCAĞIMDA GÜL GİBİ GENCECİK DELİKANLI ŞEHİT DÜŞTÜ Maçka ilçesinde meydana gelen terör saldırısında olay yerinde yaralı polislere yardım edenlerden Köksal Danışmaz yaşadıklarını anlattı. İş yerinin olay yerinin yakınında olduğunu...

Haberler 19.07.2016, 14:30
Maçka’da teröristler yol kontrolü yapan polise saldırdı: 3 şehit, 4'i polis 5 yaralı (4)

KUCAĞIMDA GÜL GİBİ GENCECİK DELİKANLI ŞEHİT DÜŞTÜ
Maçka ilçesinde meydana gelen terör saldırısında olay yerinde yaralı polislere yardım edenlerden Köksal Danışmaz yaşadıklarını anlattı. İş yerinin olay yerinin yakınında olduğunu belirten Köksal Danışmaz, şunları söyledi:
"Çalışanlardan biri aradı, kontrol yapan polislere ateş edildiğini söyledi. Arabama atlayıp çatışma yerine geldim. Ormanlık alandan polislere ateş ediliyordu. Bir iki de el bombası atıldı. Biri patladı, biri de polis minibüsünün altında kaldı. Kendi silahımla çatışmaya girdim. Minibüsteki polisler yaralanmıştı. Minibüse girdim, yaralı polislerin uzun namlulu 3 silahı alıp aracın dışında, küçük silahlarla çatışan polislere verdim. Şerefsiz teröristler ormanlık alan doğru kaçtı. Silahlardan biriyle ben de çalılık alana doğru birkaç el ateş ettim. Yaralı polisleri sivil arabalarla gönderdik. Minibüsteki yaralı polisi, ‘Oğlum bir şeyin yok’ diyerek teselli etmeye çalıştım ama kucağımda gül gibi gencecik delikanlı şehit düştü."

Yaşadığı olaydan çok etkilendiği belirten Danışmaz gözyaşlarına hakim olamadı.

FOTOĞRAFLI

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@