Komşusunun astığı Bayrağa tepki gösterdi, tutuklandı

İZMİR'in Karabağlar İlçesi'nde, darbe girişiminin ardından evine Türk Bayrağı asan komşusu olan S.E.'nin pencere camına vurarak, "Ne bu bez parçası, sen faşistleri mi koruyorsun" dediği, ardından Cumhurbaşkanı...

Haberler 26.07.2016, 12:41
Komşusunun astığı Bayrağa tepki gösterdi, tutuklandı
İZMİR, () - İZMİR'in Karabağlar İlçesi'nde, darbe girişiminin ardından evine Türk Bayrağı asan komşusu olan S.E.'nin pencere camına vurarak, "Ne bu bez parçası, sen faşistleri mi koruyorsun" dediği, ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a  hakeret ettiği öne sürülen 46 yaşındaki A.G. tutuklandı.

Basın Sitesi Polis Merkezi Amirliği'ne gelen 49 yaşındaki S.E., darbe girişimini protesto etmek amacıyla evinin penceresine Türk Bayrağı astığını söyledi. 19 Temmuz Salı günü saat 21.30 sıralarında evinde kızının arkadaşı 22 yaşındaki B.A. ile oturduğunu belirten S.E., bu sırada komşusu A.G.'nin pencere camına vurarak "Ne bu bez parçası, ne demek oluyor, sen faşistleri mi koruyorsun" dediğini öne sürdü. A.G.'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve kendisine hakaret ettiğini öne süren S.E. şikayetçi oldu.

Şikayet üzerine Karabağlar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınan A.G., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@