Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ yine gözaltına alındı

Faruk KIYAK / İZMİT(Kocaeli), () - KOCAELİ Cumhuriyet Başsavcılığı'nın FETÖ/PDY terör örgütüne yönelik düzenlediği operasyon kapsamında Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ gözaltına alındı. Geçen ay da yine aynı soruşturma...

Haberler 21.07.2016, 13:30
Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ yine gözaltına alındı

Faruk KIYAK / İZMİT(Kocaeli), () - KOCAELİ Cumhuriyet Başsavcılığı'nın FETÖ/PDY terör örgütüne yönelik düzenlediği operasyon kapsamında Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ gözaltına alındı. Geçen ay da yine aynı soruşturma kapsamında gözaltına alınan Murat Özdağ, 250 bin TL kefalet ve adli kontrol şartı ile serbest bırakılmıştı.
Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı'nın geçen ay Fettullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik düzenlediği operasyon kapsamında aralarında iş adamlarının da olduğu 67 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınanların bazıları serbest bırakılırken, bazıları ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ ise 250 bin TL kefalet ve adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.
Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı'nın, darbe girişiminin ardından yeniden soruşturma başlatması üzerine polis bu sabah Murat Özdağ'ın evine baskın düzenledi. Gözaltına alınan Murat Özdağ, elleri arkadan kelepçelenerek Kocaeli Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.
DEMOKRASİ NÖBETİNE KATILMIŞTI

Murat Özdağ darbe girişiminin ardından İzmit'te Perşembe Pazarı alanında düzenlenen 'Demokrasi Nöbeti'ne katılırken, platforma çıkarak halka hitap eden yöneticilerin yanında yer almıştı.FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@