Karadeniz'de kaybolan gencin cesedi bulundu

SAMSUN'da dün arkadaşlarıyla denize girdikten sonra kaybolan Mücahit Çalışkan'ın cesedi bugün bulundu. Samsun’un Terme İlçesi'nde dün meydana gelen olayda Sancaklı Mevkii'nde serinlemek için arkadaşlarıyla denize giden 4 arkadaştan...

Haberler 25.07.2016, 11:36
Karadeniz'de kaybolan gencin cesedi bulundu

SAMSUN'da dün arkadaşlarıyla denize girdikten sonra kaybolan Mücahit Çalışkan'ın cesedi bugün bulundu.
Samsun’un Terme İlçesi'nde dün meydana gelen olayda Sancaklı Mevkii'nde serinlemek için arkadaşlarıyla denize giden 4 arkadaştan 18 yaşındaki Hasan Yılmaz, Mücahit Çalışkan ile Orhan Şahinoğlu akıntıya kapılarak kayboldu. Sahilde çocukları izleyen Hasan Yılmaz’ın babası 49 yaşındaki Metin Yılmaz da kaybolduklarını görünce denize girdi. Ancak o da boğulma tehlikesi geçirdi. Metin Yılmaz, çevredekiler tarafından sudan çıkarılıp ambulans helikopterle Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. 

Suda kaybolan 3 arkadaş için bölgeye gelen dalgıç polisler çalışma başlattı. Denizde yapılan arama kurtarma çalışmaları sonrasında Orhan Şahinoğlu ve Hasan Yılmaz'ın cesetleri sudan çıkarıldı. Suda kaybolan Mücahit Çalışkan için arama çalışmaları devam etti. Karadeniz'de yapılan arama çalışmaları sonucunda bu sabah Mücahit Çalışkan'ın cansız bedeni kıyıdan 4 kilometre açıkta bulundu. Boğularak ölen 3 gencin kıyıdan dalgakırana kadar yüzmeye çalışırken rip akıntısına kapıldıkları belirtildi.

FOTOĞRAFLI

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@