IŞİD'linin 10 gün önce vurduğu polis şehit oldu (4)

TOPRAĞA VERİLDİ IŞİD militanının açtığı ateşle yaralan ve tedavi gördüğü hastanede bugün şehit olan polis memuru Hüseyin Gümüş için Yeşilkent Mezarlığı’nda tören düzenlendi. Cenaze törenine Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya,...

Haberler 23.07.2016, 18:23
IŞİD'linin 10 gün önce vurduğu polis şehit oldu (4)

TOPRAĞA VERİLDİ
IŞİD militanının açtığı ateşle yaralan ve tedavi gördüğü hastanede bugün şehit olan polis memuru Hüseyin Gümüş için Yeşilkent Mezarlığı’nda tören düzenlendi. Cenaze törenine Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, 5'inci Zırhlı Tugay Komutan vekili Kurmay Albay Hilmi İyilikçi, AK Parti Gaziantep milletvekilleri Ahmet Uzer, Mehmet Erdoğan, Abdulkadir Yüksel, Canan Candemir Çelik, Şamil Tayyar, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Emniyet Müdürü Erhan Gülveren, protokol üyeleri ile şehidin yakınları ve vatandaşlar katıldı.
3 bin kişinin katıldığı cenaze tören öncesi tabuta kapanan şehidin eşi Didar Gümüş’ü Fatma Şahin teselli etmeye çalıştı.

Şehidin cenazesi İl Müftüsü Ahmet Çelik tarafından kılınan namazın ardından gözyaşları arasında Yeşilkent Mezarlığı'ndaki şehitliğe defnedildi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@