İçki bardağı ile ambulans önüne gelen meraklı olay çıkardı

Fatih KARAÇALI/ADANA, () - ADANA'da trafik kazasında yaralanan sürücü için çağrılan ambulansın yanına elinde içki bardağı ile gelip "Bunlar sarhoş" diyen meraklı kişi ile kazazedeler arasındaki tartışma arbedeye dönüştü....

Haberler 24.07.2016, 11:51
İçki bardağı ile ambulans önüne gelen meraklı olay çıkardı

Fatih KARAÇALI/ADANA, () - ADANA'da trafik kazasında yaralanan sürücü için çağrılan ambulansın yanına elinde içki bardağı ile gelip "Bunlar sarhoş" diyen meraklı kişi ile kazazedeler arasındaki tartışma arbedeye dönüştü. Polis tarafları güçlükle ayırdı.
Kaza, Mahfesığmaz Mahallesi Adnan Kahveci Bulvarı üzerinde saat 01.00 sıralarında meydana geldi. Alkollü olduğu öne sürülen Mehmet Y., iki arkadaşı ile birlikte 33 BMR 38 plakalı hafif ticari araçla gezintiye çıktı. Kavşakta aracın kontrolünü kaybeden Mehmet Y.,  karşı şeride geçti. Takla atarak savrulan aracın motoru yerinden fırlayıp kaldırımın üzerine düştü. Şans eseri kaldırımda kimsenin olmaması nedeniyle olası can olmadı.
Kazada hafif yaralanan sürücü Mehmet Y. ile yanındaki 2 arkadaşı hurdaya dönen araçta sıkıştı. Kazayı görüp gelenler tarafından araçtan çıkarılan kazazedelerden hafif yaralı sürücü  Mehmet Y.'ye çağrılan ambulansta müdahale edilirken, kazayı gören meraklılar da kaza yerinde toplandı.
Bunlardan elinde içki bardağı ile ambulansın önüne gelen bir kişi, "Bunlar sarhoş, kaza yaptılar" deyince, kazazedeler tepki gösterdi. Alkolün de etkisiyle taraflar kavgaya tutuşurken içki bardağı ve şişeler havada uçuştu. Olay yerinde bulunan polisler bardak ve şişelerin havada uçuştuğu kavgaya müdahale ederek tarafları ayırırken, yaralı sürücü  Mehmet Y., ambulansla hastaneye götürüldü.

FOTOĞRAFLI

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@