Halk Eğitim eski Müdürü ve eşi gözaltına alındı

Gemlik İlçesi’ne atanan Rüveyde Kılıçlar ve eşi emekli öğretmen Ertuğrul Kılçılar, FETÖ/PDY soruşturması kapmasında gözaltına alındı. Orhangazi’de karakol amirliği yapan H.A. adlı komiser de açığa alındı.

Haberler 11.08.2016, 11:35
Halk Eğitim eski Müdürü ve eşi gözaltına alındı
BURSA’nın Orhangazi İlçesi’nde, 20 yıl Halk Eğitim Merkezi (HEM) Müdürlüğü yapan ve daha sonra Gemlik İlçesi’ne atanan Rüveyde Kılıçlar ve eşi emekli öğretmen Ertuğrul Kılçılar, FETÖ/PDY soruşturması kapmasında gözaltına alındı. Orhangazi’de karakol amirliği yapan H.A. adlı komiser de açığa alındı.

Orhangazi Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü görevini 20 yılı aşkın bir süre sürdürdükten sonra Gemlik Halk Eğitim Müdürlüğüne atanan, son dönemde Gemlik’teki bir ortaokulda öğretmen olarak görevini sürdüren Rüveyde Kılıçlar ile eşi emekli öğretmen Ertuğrul Kılıçlar FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alındı. Gemlik Emniyet Müdürlüğü’nün yürüttüğü soruşturma kapsamında gözaltına alınan Rüveyde ve Ertuğrul Kılıçlar çiftinin Orhangazi’deki evinde polis arama yaparken, çift bu sabah Orhangazi Devlet Hastanesinde sağlık kontrolünden geçirildikten sonra Gemlik Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Kılıçlar çiftinin buradaki gözaltı süresinin ardından adliyeye sevkedilmesi bekleniyor.
Öte yandan, Orhangazi Emniyet Müdürlüğü’nde Karakol Amiri olarak görev yapan H.A. adlı komiser FETÖ/PDY soruşturma kapsamında açığa alındı. 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında Orhangazi İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Çiğdem ile birlikte 4 polis memuru açığa alınmıştı.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@