Gaziantep'te kapatılan okullara operasyon

Hasan KIRMIZITAŞ- Metin Faruk TAMER/GAZİANTEP, () - GAZİANTEP'te, kararname ile kapatılmasına karar verilen özel okullarda polis ve maliye ekipleri operasyon düzenledi. Darbe girişimi ardından uygulanan OHAL’le birlikte gece çıkarılan...

Haberler 23.07.2016, 13:34
Gaziantep'te kapatılan okullara operasyon

Hasan KIRMIZITAŞ- Metin Faruk TAMER/GAZİANTEP, () - GAZİANTEP'te, kararname ile kapatılmasına karar verilen özel okullarda polis ve maliye ekipleri operasyon düzenledi.
Darbe girişimi ardından uygulanan OHAL’le birlikte gece çıkarılan kanun hükmünde kararname ile kapatılmalarına karar verilen FETÖ/PDY ile bağlantılı okullara sabah saatlerinde eş zamanlı operasyon yapıldı. Polis, Milli Eğitim ve Maliye ekipleri, bu sabah saatlerinde çoğunluğu yönetim kurulu başkanlığını yapan ve gözaltında bulunan Cahit Nakıboğlu'na ait Nakıboğlu Holding'e ait 19 okula eş zamanlı düzenlenen operasyonda, evrak ve dokümanlara el konulup kapatma işlemini gerçekleştirdi. Kapatma işlemi sırasında okullarda ve çevresinde polis ekipleri güvenlik önlemi aldı. Gaziantep'te 19 okulun yanı sıra Zirve Üniversitesi ile 7 yurt ve KPSS kursu da kapatılarak Hazine'ye devredildi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@