'FETÖ imamı'nın kızı ve damadı Belçika’ya kaçarken yakalandı

KAYSERİ Havalimanı'nın Dış Hatlar Terminali'nde, Belçika’ya gitmek isteyen 25 yaşındaki Hatice ve 29 yaşındaki Harun Yaşar çifti polis tarafından gözaltına alındı.

Haberler 26.07.2016, 17:07
'FETÖ imamı'nın kızı ve damadı Belçika’ya kaçarken yakalandı
KAYSERİ, () - KAYSERİ Havalimanı'nın Dış Hatlar Terminali'nde, Belçika’ya gitmek isteyen 25 yaşındaki Hatice ve 29 yaşındaki Harun Yaşar çifti polis tarafından gözaltına alındı. Hatice Yaşar'ın, hakkında yakalama kararı bulunan ve FETÖ'nün 'Gaziantep bölge imamı' olduğu iddia edilen Mehmet Kocatürk'ün kızı olduğu öğrenildi.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü’nün uyarısı ile harekete geçen Kayseri Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube ekipleri, saat 11.30 uçağı ile Kayseri'den Belçika’ya uçmak isteyen Hatice ve Harun Yaşar çiftini, Dış Hatlar Terminali'nde gözaltına aldı. Yaşar çiftinin üzerlerinde, valizlerinde ve kendilerini Gaziantep’ten Kayseri’ye getiren kişinin aracının bagajında yapılan incelemelerde 7 harici hard disk, 1 laptop, 1 tablet cihaz, 2 cep telefonu ve 31 bin 500 Euro para ele geçirildi. Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen çiftin sorgusunun sürdüğü bildirildi. Hatice Yaşar'ın, hakkında yakalama kararı bulunan ve FETÖ'nün 'Gaziantep bölge imamı' olduğu iddia edilen Mehmet Kocatürk'ün kızı olduğu öğrenildi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@