FETİAD başkanının ev ve iş yerlerinde FETÖ araması

Ergün TOS/FETHİYE (Muğla), () - MUĞLA'nın Fethiye İlçesi'nde, kapatılan Fethiye İş Adamları Derneği'nin (FETİAD) Başkanı 42 yaşındaki Bilal Sancar'ın evinde, akaryakıt istasyonunda ve mobilya mağazasında yapıldı. Darbe...

Haberler 24.07.2016, 15:04
FETİAD başkanının ev ve iş yerlerinde FETÖ araması

Ergün TOS/FETHİYE (Muğla), () - MUĞLA'nın Fethiye İlçesi'nde, kapatılan Fethiye İş Adamları Derneği'nin (FETİAD) Başkanı 42 yaşındaki Bilal Sancar'ın evinde, akaryakıt istasyonunda ve mobilya mağazasında yapıldı.
Darbe girişiminin ardından başlatılan FETÖ soruşturması kapsamında Fethiye ve Seydikemer'de faaliyet gösteren FETİAD kapatıldı. FETÖ'ye finans sağladığı öne sürülen derneğin başkanı Bilal Sancar ise ortadan kayboldu. Polis ekipleri, Bilal Sancar'ın Fethiye'deki evi ile Seydikemer'deki mobilya mağazası ve akaryakıt istasyonuna eş zamanlı operasyon yaptı. Ev ve akaryakıt istasyonunda arama yapan ekipler, mobilya mağazasındaki bilgisayar kasalarına el koydu.
Bilal Sancar'ın darbe girişiminin ardından mobilya mağazasını satılığa çıkardığı, ancak henüz satamadığı kaydedildi. 20 çalışanı bulunan mobilya mağazasını mühürlemeyen polis, çalışanların işsiz kalmaması için faaliyetlerine devam etmesine karar verdi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@