Eskişehir'de 3 havacı general ile 3 hakim üsteğmen adliyeye sevk edildi

ESKİŞEHİR, () - DARBE girişiminin ardından Eskişehir'de gözaltına alınan Muharip Hava Kuvveti ve Hava Füze Savunma Komutanlığı Kurmay Başkanı Hava Pilot Tümgeneral Suat Murat Semiz, 1'inci Birleştirilmiş Hava Harekat Merkezi ve JFAC Komutanı...

Haberler 19.07.2016, 16:45
Eskişehir'de 3 havacı general ile 3 hakim üsteğmen adliyeye sevk edildi

ESKİŞEHİR, () - DARBE girişiminin ardından Eskişehir'de gözaltına alınan Muharip Hava Kuvveti ve Hava Füze Savunma Komutanlığı Kurmay Başkanı Hava Pilot Tümgeneral Suat Murat Semiz, 1'inci Birleştirilmiş Hava Harekat Merkezi ve JFAC Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Recep Ünal ve 1'inci Ana Jet Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Dursun Pak ile 3 hakim üsteğmen adliyeye sevk edildi.
Tümgeneral Suat Murat Semiz, Tuğgeneral Recep Ünal ve Tuğgeneral Dursun Pak, geçen cumartesi günü polisler tarafından savcılığın talimatıyla Eskişehir'deki 1'inci Birleştirilmiş Hava Harekat Merkezi'nde gözaltına alındı. 3 havacı general ile gözaltında bulanan 3 üsteğmen hakimin Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgulamaları tamamlandı.

Tümgeneral Suat Murat Semiz, Tuğgeneral Recep Ünal ve Tuğgeneral Dursun Pak ile 3 hakim üsteğmen bugün öğleden sonra polislerin geniş güvenlik önlemleri altında Eskişehir Adliyesi'ne getirildi. Polisler general ve üsteğmenlerin içinde bulunduğu araçları adliyenin alt katındaki otoparka götürüp basın mensuplarının görüntü almasını önledi. Generaller ve hakim üsteğmenler adliye kapalı otoparkından üst kattaki savcılık odasına götürülerek ifadeleri alınmaya başlandı.
FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@