Elazığ'da 60 polis gözaltına alındı

Şahismail GEZİCİ/ELAZIĞ, () - FETHULLAHÇI Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında 60 polis gözaltına alındı. FETÖ/PDY soruşturması kapsamında daha önce açığa alınan 60 polis, bu sabah...

Haberler 24.07.2016, 11:22
Elazığ'da 60 polis gözaltına alındı

Şahismail GEZİCİ/ELAZIĞ, () - FETHULLAHÇI Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında 60 polis gözaltına alındı.
FETÖ/PDY soruşturması kapsamında daha önce açığa alınan 60 polis, bu sabah düzenlen eş zamanlı operasyonla gözaltına alındı. Aralarında, 2 Emniyet müdür yardımcısı, 7 şube müdürü, 11 emniyet amiri, 20 komiser ve komiser yardımcısının bulunduğu 60 polis, sağlık kontrolü için hastaneye götürüldü. Hastanede sağlık kontrolünden çıkarılan polislerden biri kendisini görüntüleyen kameramanlara dönerek, "Darbe yapanın Allah belasını versin" dedi.
Gözaltına alınan polisler Adli Tıp Kurumu'na getirildiği sırada hastane önünde bulunanlar "Bizim silahlarımızla bize saldırdınız, haram olsun yediğiniz lokmalar, bu araçlar halkın araçları, bu araçlara bunları bindirmeyin, yerde sürükleyerek götürün" diye bağırarak tepki gösterdi. Gözaltına alınan polisler, yapılan sağlık kontrollerinden sonra sorgulanmak üzere Elazığ Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@