Dövülmek istenen genci Vali'nin korumaları kurtardı

GAZİANTEP'te, bir genç tartıştığı kişiler tarafından Valilik binası önünde tekme-tokatlı saldırıya uğradı. Dayak yiyen  genç, bu sırada ne olduğunu anlamak için aşağı inen Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya'nın koruma polisleri...

Haberler 28.07.2016, 16:18
Dövülmek istenen genci Vali'nin korumaları kurtardı
GAZİANTEP'te, bir genç tartıştığı kişiler tarafından Valilik binası önünde tekme-tokatlı saldırıya uğradı. Dayak yiyen  genç, bu sırada ne olduğunu anlamak için aşağı inen Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya'nın koruma polisleri tarafından kurtarıldı.
Öğle saatlerinde darbe karşıtı protestoların yapıldığı Demokrasi Meydanı'nda ismi öğrenilemeyen bir genç ile 6-7 kişilik grup arasında bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Gençler arasındaki tartışma alanda görevli polislerin araya girmesiyle önlendi ve taraflar ayrıldı. Bu sırada yalnız başına ilerleyen genç ile peşinden gelen grup arasında Gaziantep Valiliği önünde yeniden tartışma çıktı. Bu sırada bazı kişiler yalnız olan gence yumruk ve tekme atmaya başladı. Valilik çevresindeki polisler kavgayı önlemeye çalışırken, gürültü üzerine Vali Ali Yerlikaya'nın korumaları da dışarı çıktı. Koruma polisleri 6-7 kişinin hedefinde olan genci içeri alarak dayak yemekten kurtardı, diğerlerini ise Valilik binası önünden uzaklaştırdı.

FOTOĞRAFLI

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@