Doğubayazıt'ta 11 asker ile 2 savcı ve 1 hakim tutuklandı

Yusuf İBA/DOĞUBAYAZIT (Ağrı), () - AĞRI'nın Doğubayazıt İlçesi'nde darbe girişimi soruşturması kapsamında gözaltına alınan, aralarında Doğubayazıt 1'inci Mekanize Tugay Komutanı Tuğgeneral Mehmet Ozan'ın da bulunduğu 11 rütbeli...

Haberler 20.07.2016, 22:46
Doğubayazıt'ta 11 asker ile 2 savcı ve 1 hakim tutuklandı

Yusuf İBA/DOĞUBAYAZIT (Ağrı), () - AĞRI'nın Doğubayazıt İlçesi'nde darbe girişimi soruşturması kapsamında gözaltına alınan, aralarında Doğubayazıt 1'inci Mekanize Tugay Komutanı Tuğgeneral Mehmet Ozan'ın da bulunduğu 11 rütbeli asker ile 3 hakim ve savcı tutuklandı.
Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) darbe girişiminin ardından Doğubayazıt'ta 22 rütbeli asker, 2 savcı ile 2 hakim gözaltına alındı. Yoğun güvenlik önlemleri altında dün, Doğubayazıt Adliyesi'ne çıkarılan şüphelilerden 11 asker ile 2 savcı ve bir hakim tutuklandı, 11 asker ve 1 hakim ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
Tutuklanan Doğubayazıt 1'inci Mekanize Tugay Komutanı Tuğgeneral Mehmet Ozan, Tankçı Kurmay Yarbay İlksen Görkem, Tankçı Binbaşı Bekir Çiğdem'in de aralarında bulunduğu 14 kişi, Ağrı M Tipi Kapalı Cezaevi'ne gönderildi.

FOTOĞRAFLI

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@