Darbeci subaya Samsun'da mezar yeri verilmedi

SAMSUN, () - ANKARA'da darbe girişimini yapan askerler arasında yer alan ve öldürülen subay Ercan Şen için memleketi Samsun'da mezar yeri verilmedi. Büyükşehir ve Atakum İlçe Belediyeleri'nin engellemesi üzerine cenaze ailesine ait tarlaya...

Haberler 19.07.2016, 17:47
Darbeci subaya Samsun'da mezar yeri verilmedi

SAMSUN, () - ANKARA'da darbe girişimini yapan askerler arasında yer alan ve öldürülen subay Ercan Şen için memleketi Samsun'da mezar yeri verilmedi. Büyükşehir ve Atakum İlçe Belediyeleri'nin engellemesi üzerine cenaze ailesine ait tarlaya gömüldü.
Türk Silahlı Kuvvetleri içindeki bir grubun darbe girişiminde yer alan ve öldürülen subay 38 yaşındaki Ercan Şen'in cenazesi ailesi tarafından teslim alınarak memleketi Samsun'un Atakum İlçesi'ne getirildi. İddiaya göre yakınları Şen için Şirinevler Camisi'nde cenaze namazı kılmak istedi. Durumdan haberdar olan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı müdahale ederek buna engel oldu. Yakınları cenazesini Derecik Mezarlığı'na toprağa vermek istedi. Ancak bu defa da Büyükşehir Belediyesi tarafından darbeci subay için mezar yeri verilmedi. Yakınları daha sonra Köseli Mahalle Mezarlığı'na Şen'in cenazesini defnetmek istedi. Başkan Taşçı'nın girişimiyle bu da engellendi. Bunun Ercan Şen'in cenazesi ailesine ait tarlaya gömüldü. 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@