Burdur'da, 1 radyo ve 1 TV'nin vericileri mühürlendi

Mesut MADAN/BURDUR, () - BURDUR'da, Fethullahçı Terör Örgütü/ Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında, örgütle ilişkisi olduğu tespit edilen Burç FM ve Samanyolu TV'nin vericileri mühürlendi. Radyo...

Haberler 22.07.2016, 15:24
Burdur'da, 1 radyo ve 1 TV'nin vericileri mühürlendi

Mesut MADAN/BURDUR, () - BURDUR'da, Fethullahçı Terör Örgütü/ Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında, örgütle ilişkisi olduğu tespit edilen Burç FM ve Samanyolu TV'nin vericileri mühürlendi.
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nun (RTÜK) talimatıyla Burdur-Ankara Karayolu Oyuklutepe mevkiindeki vericiler, Antalya'dan gelen TRT teknik ekibi tarafından mühürlendi. TRT, emniyet, belediye ve AKEDAŞ ekipleri tarafından önce verici cihazlarının bulunduğu binanın elektrikleri kesildi. Daha sonra TRT teknik ekibi ve emniyet mensupları binanın kapısını kırarak içeri girdi. Radyo ve TV vericileri devre dışı bırakılırken, bir görevli de vericilerin bulunduğu direğe tırmanarak kabloları kesti.
Soruşturma kapsamında, Burdur'un 10 ilçesindeki Burç FM ve Samanyolu TV'ye ait diğer vericilerin de devre dışı bırakılarak mühürleneceği kaydedildi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@