'Bombalı araç' sanılan çalıntı minibüste patlayıcı bulunmadı

AĞRI'nın Doğubayazıt İlçesi'nde çalıntı olduğu belirlenen ve polis tarafından bombalı araç olabileceği şüphesiyle aranan Van plakalı bir minibüs, terk edilmiş halde bulundu. Bomba imha uzman ekipleri tarafından fünye...

Haberler 23.07.2016, 12:42
'Bombalı araç' sanılan çalıntı minibüste patlayıcı bulunmadı

AĞRI'nın Doğubayazıt İlçesi'nde çalıntı olduğu belirlenen ve polis tarafından bombalı araç olabileceği şüphesiyle aranan Van plakalı bir minibüs, terk edilmiş halde bulundu. Bomba imha uzman ekipleri tarafından fünye ile patlatılan minibüste patlayıcı bulunmadı.
Van'dan çalınarak Doğubayazıt'a getirildiği belirlenen 65 FC 659 plakalı minibüsün bombalı eylemlerde kullanılabileceği değerlendirilerek aranmasına başlandı. Dün akşam saatlerinde polise gelen bir ihbar üzerine minibüs Barış Mahallesi'nde arazide terk edilmiş halde buldu. Bölgeyi trafiğe kapatan ve Ağrı'dan bomba imha uzman ekiplerini bekleyen polisler, çevrede geniş güvenlik önlemi aldı. Bomba imha ekipleri tarafından fünye ile patlatılan minibüste bomba bulunmadığı anlaşıldı. Minibüs, çekiciyle minibüs olay yerinden kaldırıldı.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@