Belediye başkan yardımcısını öldürmekten gözaltına alınan şüpheli adliyeye sevk edildi

Ali AKSOYER/İSTANBUL() ŞİŞLİ Belediyesi'nde imardan sorumlu başkan yardımcısı Cemil Candaş’ın öldürülmesiyle ilgili olarak gözaltına alınan Şenol Ş, adliyeye sevk edildi. Şüphelinin poliste ifade vermeyerek "susma" hakkını...

Haberler 22.07.2016, 17:34
Belediye başkan yardımcısını öldürmekten gözaltına alınan şüpheli adliyeye sevk edildi

Ali AKSOYER/İSTANBUL() ŞİŞLİ Belediyesi'nde imardan sorumlu başkan yardımcısı Cemil Candaş’ın öldürülmesiyle ilgili olarak gözaltına alınan Şenol Ş, adliyeye sevk edildi. Şüphelinin poliste ifade vermeyerek "susma" hakkını kullandığı öğrenildi.

Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Candaş, 18 Temmuz günü Şişli belediye binasında silahlı bir kişinin saldırısına uğramıştı. Başından vurulan Cemil Candaş, hastaneye kaldırılmış, zanlı Şenol Ş. ise kaçarken yakalanmıştı. Cemil Candaş, bir gün sonra hayatını kaybetmişti.

Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği'nde sorguya alınan zanlı Şenol Ş'nin ifade vermeyip susma hakkını kullandığı öğrenildi. Şenol Ş'nin belediye binasına belindeki tabancayla güvenlik görevlilerinin bir anlık dalgınlığından faydalanarak x-ray cihazının yanından girdiği bildirildi.

Emniyette işlemleri tamamlanan Şenol Ş, adliyeye sevk edilirken yetkililer, olayla ilgili soruşturmanın devam ettiğini söyledi.

(FOTOĞRAF)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@