Antalya'da 29 hakim ve savcı tutuklandı (2)

29 HAKİM VE SAVCI CEZAEVİNE KONULDU Antalya'da, 'FETÖ/PDY silahlı terör örgütü üyesi olmak, cebir ve şiddet kullanarak anayasanın öngördüğü düzeni ortadan kaldırmaya veya bu düzen yerine başka bir düzen getirmeye, bu düzenin fiilen...

Haberler 21.07.2016, 12:42
Antalya'da 29 hakim ve savcı tutuklandı (2)

29 HAKİM VE SAVCI CEZAEVİNE KONULDU
Antalya'da, 'FETÖ/PDY silahlı terör örgütü üyesi olmak, cebir ve şiddet kullanarak anayasanın öngördüğü düzeni ortadan kaldırmaya veya bu düzen yerine başka bir düzen getirmeye, bu düzenin fiilen uygulanmasını önlemeye teşebbüs etmek' suçlarından tutuklanan 29 hakim ve savcının kimler olduğu, Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından açıklandı. Başsavcılıktan yapılan yazılı açıklamada, Antalya, Korkuteli ve Kemer adliyelerinde görevliyken gözaltına alınan, sonrasında ise tutuklanan 29 hakim ve savcı şunlar:

A.C., O.Ö., H.Y., F.A., Y.K., D.K., Ö.Ş., N.A., H.Y., M.G., B.E.D., Y.A., S.G., E.M., D.Z., A.B.D., A.D., V.K., O.D., O.A., K.Ü., G.A., A.K., M.K., S.A.T., S.D., Ö.D., O.Ç., M.E.G.
Tutuklanan yargı mensupları, Antalya Kapalı Ceza ve İnfaz kurumu'na gönderildi. Soruşturma kapsamında gözaltına alınıp Antalya 4. Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk edilen hakim D.Ç. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Açıklamada ayrıca, soruşturmanın devam ettiği kaydedildi.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@