Albay Uzay Şahin'in eşi ile 3 kişi açığa alındı

Mücahit YOLCU/KAHRAMANMARAŞ, () - KAHRAMANMARAŞ'ta darbe girişimi soruşturması kapsamında Büyükşehir Belediyesi'nde çalışan aralarında Garnizon Komutanı Albay Uzay Şahin'in memur olan eşi Sevgi Şahin'in de bulunduğu 4 kişi görevden...

Haberler 22.07.2016, 14:09
Albay Uzay Şahin'in eşi ile 3 kişi açığa alındı

Mücahit YOLCU/KAHRAMANMARAŞ, () - KAHRAMANMARAŞ'ta darbe girişimi soruşturması kapsamında Büyükşehir Belediyesi'nde çalışan aralarında Garnizon Komutanı Albay Uzay Şahin'in memur olan eşi Sevgi Şahin'in de bulunduğu 4 kişi görevden uzaklaştırıldı.
Büyükşehir Belediyesi tarafından darbe teşebbüsüyle ilgili başlatılan soruşturma kapsamında aralarında girişimi yönetenler arasında yer alan Gaziantep'teki 5'inci Zırhlı Tugay Komutan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Garnizon Komutanı Albay Uzay Şahin'in, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı'nda memur olan eşi Sevgi Şahin ile birlikte 4 kişi görevden uzaklaştırıldı.
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada da, 2'si Büyükşehir Belediyesi, 2'si de Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi bünyesinde olmak üzere 4 kişinin işine son verildiği duyuruldu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@