Zonguldak Belediyesi 65 çocuğu sünnet ettirdi

ZONGULDAK Belediyesi'nce düzenlenen sünnet şöleni kapsamında 65 çocuk sünnet ettirildi. Zonguldak Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışı gereği düzenlediği sünnet şöleninde, mahalle muhtarları tarafından belirlenen ihtiyaç sahibi 65...

Haberler 02.09.2016, 16:45
Zonguldak Belediyesi 65 çocuğu sünnet ettirdi
ZONGULDAK Belediyesi'nce düzenlenen sünnet şöleni kapsamında 65 çocuk sünnet ettirildi.
Zonguldak Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışı gereği düzenlediği sünnet şöleninde, mahalle muhtarları tarafından belirlenen ihtiyaç sahibi 65 ailenin çocuğunu Atatürk Devlet Hastanesi'nde gruplar halinde sünnet ettirdi. Belediye Başkanı CHP’li Muharrem Akdemir, Belediye Nikah Salonu'nda toplanan çocuklara saat hediye etti. Başkan Akdemir, "Aileler çocuklarının erkekliğe adım atmasının heyecanını yaşar. Beraberinde asker olması ve mürvetini görmek vardır. Bunlar bir anne ve babanın en güzel hasretleridir. Sünnetlerini gördük, inşallah askerliklerini ve mürvetlerini de görürüz. Nikahlarını kıymak da bize nasip olur inşallah" dedi.
Sünnet olan çocuklar için daha sonra belediyenin işlettiği Kapuz Plajı'nda sünnet şöleni yapıldı. Çocuklar, şölende aileleriyle birlikte eğlendi.

FOTOĞRAFLI

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@