Zaferini Türk Lokantasında Kutladı

İşçi Partisi’nin yeni lideri, Jeremy Corbyn zaferini yakın dostu Ceftus Direktörü İbrahim Doğuş’un işletmeciliğini yaptığı Londra’daki Troia’da Türk yemekleri ve şarapları ile kutladı.

Haberler 14.09.2015, 11:59
Zaferini Türk Lokantasında Kutladı
Faruk ZABCI/LONDRA, (DHA)-İşçi Partisi’nin yeni lideri, Jeremy Corbyn zaferini yakın dostu Ceftus Direktörü İbrahim Doğuş’un işletmeciliğini yaptığı Londra’daki Troia’da Türk yemekleri ve şarapları ile kutladı.

Türk soluna yakınlığı ile tanınan Jeremy Corbyn’in kutlamasına akşam 25 İngiliz milletvekili, parti yöneticileri, sendika liderleri ve secim kampanyasını yürüten ekibinin üyeleri de katıldı. Başka bir etkinliğe giden Andy Burnham dışında diğer üç adayın da ayrı ayrı geldiği Troia’da kutlamalara İbrahim Doğuş ile birlikte eşi Raife Aytek ev sahipliği yaptı.

Türk restoranında bir konuşma yapan Jeremy Corbyn, kendisini destekleyenlere teşekkür edip sürekli müşterisi olduğu Troia’nın işletmecisi İbrahim Doğuş ile uzun uzun sohbet etti. Doğuş’un başarılı bir girişimci olduğunu ve direktörü olduğu Ceftus’ta yaptığı çalışmaları da yakından takip ettiğini kaydeden İşçi Partisi lideri, kutlama sırasında restoranda olan müşterilerin fotoğraf çekme isteklerini de geri çevirmedi. Öte yandan İşçi Partisi’nin Londra Belediye Başkan adayı olan Sadiq Khan da kutlama için öğle saatlerinde Troia Restoran’a geldi.

Ceftus Direktörü İbrahim Doğuş'un 11 yıldır işletmeciliğini yaptığı Troia restoran Britanya'nın önemli siyasetçilerinin uğrak yeri olarak biliniyor.

Jeremy Corbyn'nin zaferini kutladığı Troia lokantası aynı gün öğlen saatlerinde rakipleri Yvette Cooper ve ekibi ile daha sonra Liz Kendall ve ekibini ağırladı

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@