Yazıişlerine Not...

Sayın yazıişleri…

Haberler 11.10.2015, 12:55
Yazıişlerine Not...

“ANKARA’DA ETKİNLİK VE KUTLAMALAR İPTAL EDİLDİ” başlıklı haberimizde “bugün yapılacak” ifadesi sehven yer almıştır. Haberimizi güncelleyerek tekrar yayına veriyoruz. İyi çalışmalar dileriz. ANKA

ANKARA (ANKA) – Ankara Valiliği, Ankara’nın Başkent oluşunun 92. yılı kapsamında 13 Ekim 2015 Salı günü gerçekleştirilmesi planlanan kutlama ve etkinliklerin iptal edildiğini açıkladı. Valilik sadece Anıtkabir ziyaretinin yapılacağını bildirdi.

Ankara Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada, “Ankara’nın Başkent oluşunun 92. yılı kapsamında 13 Ekim 2015 Salı günü gerçekleştirilmek üzere planlanan kutlama ve etkinliklerden Anıtkabir ziyareti dışında kalanların tamamı, ilimizde yaşanan elim terör saldırısı nedeniyle iptal edilmiştir” denildi.  

Açıklamada, saldırının Türkiye’nin birlik ve beraberliğine yönelik olduğu belirtilerek, “Ülkemizin birlik ve beraberliğine, huzur ve güvenine kasteden, milletimizi derin bir üzüntüye sevk eden bu menfur terör saldırısı neticesinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı, tedavi gören yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar dileriz” ifadelerin kullanıldı. (ANKA)

(HM/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@