Yaşlı kadının torunu gasp iddiasıyla gözaltına alındı

KÜTAHYA'da 87 yaşındaki Şükriye Kaymaz'ın evine girip kolundaki 5 altın bileziği gasp eden kişinin 22 yaşındaki torunu Bahadır Kaymaz olduğu öne sürüldü. Suçlamaları kabul etmeyen Bahadır Kaymaz gasp suçundan adliyeye sevk edildi. Olay,...

Haberler 01.09.2016, 15:40
Yaşlı kadının torunu gasp iddiasıyla gözaltına alındı
KÜTAHYA'da 87 yaşındaki Şükriye Kaymaz'ın evine girip kolundaki 5 altın bileziği gasp eden kişinin 22 yaşındaki torunu Bahadır Kaymaz olduğu öne sürüldü. Suçlamaları kabul etmeyen Bahadır Kaymaz gasp suçundan adliyeye sevk edildi.
Olay, önceki gün Lala Hüseyin Paşa Caddesi'ndeki meydana geldi. Yalnız yaşayan Şükriye Kaymaz'ın evine giren bir kişi, kadının yüzünü havluyla kapatarak boğmaya çalıştı. Ardından Şükriye Kaymaz'ın kolundaki 5 bileziği zorla alan şüpheli evden ayrıldı. Şükriye Kaymaz, altınlarını gasp eden kişiden şikayetçi olduğunu belirterek, "Yüzünü havluyla kapatmış olan bir erkek içeriye girip kolumdaki bilezikleri zorla aldı. Ardından da yüzümü havluyla kapayıp beni öldürmeye kalktı. Daha sonra ben bayılmışım" dedi.
Kütahya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet ve Gasp Bürosu ekipleri, olayın meydana geldiği apartmanın yakınındaki ev ve işyerlerinin güvenlik kamerası görüntülerini inceledi. Bir işyerinin güvenlik kamerası görüntülerinde evden bir kişinin elinde beyaz bir havluyla çıktığını, bu kişinin Şükriye Kaymaz'ın torunu Bahadır Kaymaz olduğu iddia edildi. Bahadır Kaymaz'ın, oturduğu Mecidiye Mahallesi'nde kendisini arayan polisleri görünce kaçmaya başladığı ve kısa süren kovalamaca sonucu yakalandığı belirtildi.
İşsiz olan ve cebinden 1000 lira para çakan Kaymaz gasp olayı ile bir ilgisinin olmadığını öne sürerek suçlamaları kabul etmedi. Bahadır Kaymaz yapılan işlemlerinin ardından gasp suçundan adliyeye sevk edildi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@