Yarbay Mehmet Alkan'ı çileden çıkaran olaylar

MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesindeki Ayvalık Jandarma Karakolu'na düzenlenen saldırıda şehit olan Jandarma Yüzbaşı Ali Alkan'ın, Osmaniye'deki cenaze töreninde yaşananların perde arkasını anlattı. MHP'li vekil, yarbayı çileden çıkaran anı anlattı.

Haberler 24.08.2015, 22:41
Yarbay Mehmet Alkan'ı çileden çıkaran olaylar

Türkiye şehit Yüzbaşı Ali Alkan'ın Osmaniye'deki cenaze töreninde ilk başta metin görünen yarbay Ağabeyi Mehmet Alkan'ın patlamasına neyin sebep olmuş olabileceğini tartışırken MHP Adana milletvekili önemli açıklamalar yaptı.

'AKP'LİLERİN İTEKLEMESİ GERİLİMİ BAŞLATTI'

"Cenazenin en başından beri metanetli duruşuyla öne çıkan şehidin yarbay ağabeyi AKP'lilerin itiklemeleriyle ilk sıradan 3 sıraya geriledi. Beraberinde de kardeşinin cenaze namazının kılınamaması Ağabey Alkan'da duygusal bir patlama etkisi yaptı. Bu vatan için bu millet için şehit veren bir ağabeyin bu duygu patlamasını doğru anlamak lazım. Şimdi bunun üzerinden siyaset yapılmaya çalışılıyor ve çok ağır ifadeler kullanılıyor. Bunu başka noktaya çekenlerin dönüp Türkiye'yi getirdikleri noktayı görmeleri lazım."

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@