Yakup Zeytin 'Demokrasi nöbeti'nden dönerken kazada öldü

KAYSERİ'nin Yahyalı İlçesi'nde, 'demokrasi nöbeti'ne katıldıktan sonra otomobiliyle evine dönen 32 yaşındaki Yakup Zeytin, geçirdiği kazada yaşamını yitirdi.

Haberler 29.07.2016, 13:30
Yakup Zeytin 'Demokrasi nöbeti'nden dönerken kazada öldü
KAYSERİ, () - KAYSERİ'nin Yahyalı İlçesi'nde, 'demokrasi nöbeti'ne katıldıktan sonra otomobiliyle evine dönen 32 yaşındaki Yakup Zeytin, geçirdiği kazada yaşamını yitirdi.

15 Temmuz darbe girişimi sonrasında Yahyalı Cumhuriyet Meydanı'nda başlatılan 'demokrasi nöbetleri'ne merkez Melekgazi Belediyesi'nde çalışan Yakup Zeytin de her gece gelerek 3 kardeşiyle birlikte katıldı. Önceki geceki nöbete de katılan Zeytin, ardından sabaha karşı otomobiliyle evine dönmek üzere yola çıktı. Otomobiliyle park halindeki kamyona arkadan çarpan Yakup Zeytin ağır yaralandı. Ambulansla Yahyalı Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Zeytin, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, hayatını kaybeden Zeytin'in ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Aile de Başkan Esat Öztürk’ü makamında ziyaret etti. Başkan Öztürk, "Birlikte nöbet tuttuğumuz gecenin sabahında elim bir kaza sonucu Yakup kardeşimizi kaybettik. Kardeşimiz Melikgazi Belediyemizin çalışanıydı. Yakup kardeşimizin ailesine her türlü desteği sağlayacağız" dedi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@