Yakup Kılınç'ın şehit ateşi Elazığ'a düştü

DİYARBAKIR'da PKK'lı teröristlerin bombalı araçla düzenlediği saldırıda şehit olan polis memuru memuru 27 yaşındaki Yakup Kılınç'ın Elazığ'daki baba ocağına ateş düştü.

Haberler 15.08.2016, 23:00
Yakup Kılınç'ın şehit ateşi Elazığ'a düştü
Şahismail GEZİCİ/ELAZIĞ, () - DİYARBAKIR'da PKK'lı teröristlerin bombalı araçla düzenlediği saldırıda şehit olan polis memuru memuru 27 yaşındaki Yakup Kılınç'ın Elazığ'daki baba ocağına ateş düştü.

Çınar İlçesi yakınlarındaki Şehit Emniyet Amiri Murat Uçar Bölge Trafik Denetleme İstasyonu Amirliği'ne PKK'lı teröristlerin bomba yüklü araçla düzenlediği saldırıda şehit olan polis memuru Yakup Kılınç'ın Elazığ mereze bağlı Molakendi Köyü'nde yaşayan ailesine, oğullarının şahadet haberi ulaştı. Emniyet yetkililerinin sağlık ekipleri eşliğinde verdiği acı haberi alan baba Mahmut ve anne Fatma Kılınç gözyaşlarına boğuldu. Kılınç çifti, haberi alır almaz Diyarbakır'a gitmek için yola çıktı. Haberi alan yakınları ve komşuları, Türk bayraklarıyla süslenen şehit evine akın etti.

Özgül Kılınç ile evli olan ve 3 yaşında Şeyma Nisa adında bir kızı bulunan Yakup Kılınç’ın lik görev yerinin Diyarbakır olduğu belirtildi.

Şehit Kılınç'ın cenazesinin yarın Elazığ’da toprağa verileceği belirtildi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@