Van'da 2 Albay, 1 binbaşı ve 1 yüzbaşı gözaltına alındı

DARBE girişiminin ardından Van'da yürütülen operasyonlar kapsamında eski Van 6'ncı Hudut Alay Komutanı Kurmay Albay Ali Yalçın, Van'a yeni atanan 6'ncı Hudut Alay Komutanı Kurmay Albay Salih Ataman ile Çaldıran İlçe Jandarma Komutanı...

Haberler 16.07.2016, 12:02
Van'da 2 Albay, 1 binbaşı ve 1 yüzbaşı gözaltına alındı
DARBE girişiminin ardından Van'da yürütülen operasyonlar kapsamında eski Van 6'ncı Hudut Alay Komutanı Kurmay Albay Ali Yalçın, Van'a yeni atanan 6'ncı Hudut Alay Komutanı Kurmay Albay Salih Ataman ile Çaldıran İlçe Jandarma Komutanı ve Komanda Bölük Komutanı gözaltına alındı.

Türkiye genelinde darbe girişimcilerine yönelik başlatılan operasyonlar devam ederken, Van'da da bir çok asker Cumhuriyet Başsavcılığı'nın başlattığı soruşturmalar kapsamında gözaltına alındı. Terörle Mücadele Şubesi ekiplerince yapılan operasyonlarda eski Van 6'ncı Hudut Alay Komutanı Kurmay Albay Ali Yalçın, kente yeni ataması yapılan 6'ncı Hudut Alay Komutanı Kurmay Albay Salih Ataman, Çaldıran İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Vedat Kandir, İlçe Komando Bölük Komutanı Yüzbaşı Rıdvan Yıldırım gözaltına alındı. Gözaltılarla ilgili operasyonların sürdüğü yetkililer tarafından daha sonra da açıklama yapılacağı belirtildi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@