Vali Kılıçlar: Millet Öğretmenler Sayesinde Medeniyet Yürüyüşündeki Meşalesini Söndürmeden İlerliyor

ANKARA (ANKA) – Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar, milletin öğretmenlerin azmi, emekleri ve ö...

Haberler 22.11.2015, 09:35
Vali Kılıçlar: Millet Öğretmenler Sayesinde Medeniyet Yürüyüşündeki Meşalesini Söndürmeden İlerliyor

ANKARA (ANKA) – Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar, milletin öğretmenlerin azmi, emekleri ve özverisi sayesinde medeniyet yürüyüşündeki meşalesini hiç söndürmeden yoluna devam ettiğini bildirdi.

Mehmet Kılıçlar 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı yayımladı. Kılıçlar mesajında, “Geleceğe dair yeşerecek her umudun ışığı, milletimizin maddi ve manevi gelişmişlik düzeyini, varlık ve bekasını yükseltecek beşeri gücünün mimarı öğretmenlerimizin bu anlamlı günlerinde, biz biliyoruz ki; ancak doğru yönlendirilmiş, iyi eğitilmiş insanlarla yaşadığımız evreni değiştirmek ve güzelleştirmek mümkündür. Ve yine biliyoruz ki milletimiz, öğretmenlerimizin azmi, emekleri ve özverisi sayesinde medeniyet yürüyüşündeki meşalesini hiç söndürmeden yoluna devam etmektedir” dedi.

Türkiye’nin kısa sürede dünyanın güçlü ve itibarlı devletlerinden biri haline gelmesindeki en önemli paylardan birinin fedakârca, cefakârca, özveriyle çalışan öğretmenlere ait bulunduğunun hiç yadsınamayacak bir gerçek olduğunu kaydeden Kılıçlar, “Kıymetli öğretmenlerimizin, geçmişte olduğu gibi günümüzde de geleceğimizin mimarları olmaya devam edeceklerine olan inancımla; Anadolumuz’un her köşesinde, şehitlerimizin kanlarıyla sulanmış topraklarımızdaki bu aydınlık yüzlerin çoğalması temennisiyle, gerek Ankara’da gerekse yurdumuzun her köşesinde görevlerini özveriyle yerine getiren öğretmenlerimizin ‘24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor, şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar mesajını, “Yıllarını bu mesleğe adamış emekli öğretmenlerimize sağlık, huzur ve esenlikler temenni ediyor, ebediyete intikal eden değerli öğretmenlerimizi de saygı ve rahmetle anıyorum” diye bitirdi. (ANKA)

(HM/ORH)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@